Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
پخش عمده ظروف سفال | بازار ظروف سفالی یزد - آرتاووس

پخش عمده ظروف سفال | بازار ظروف سفالی یزد

ظروف یکبار مصرف و ظروف سفالی یزد به دلیل تنوع بسیار بالا،طراحی های امروزی، خاص و منحصر بفردی که دارند، در بین سایر تولیدکنندگان آن، در نقاط دیگری از ایران از فروش بیشتری برخوردار بوده است. و علت جذب مشتریان به سفارش و خرید این محصولات که جزئی از سوغات و صنایع شهر یزد محسوب می شود، به دلیل همین زیبایی و تنوع در طرح های آن می باشد. از این رو پخش عمده ظروف سفال یزد به سراسر کشور رونق گرفته و مشتریان زیادی را جذب بازار خود کرده است. برای خرید سفال ارزان می توان به عمده فروشی های این محصولات مراجعه کرده و یا از طریق سایت های اینترنتی لیست مناسب ترین قیمت های ظروف سفالی را مشاهده نمود.

پخش عمده ظروف سفال | بازار ظروف سفالی یزد

بازار ظروف سفالی در یزد

بازار ظروف سفالی در یزدسفال و ظروف سفالی و قابلمه گرانیتی سایز 40 که یکی از مهم ترین و با قدمت چندین ساله، جزء صنایع دستی شهر یزد می باشد. از دیرباز تا اکنون تولیدکنندگان و سازندگان زیادی در سطح شهر داشته است، اما مهم ترین مرکز تولیدی سفال، شهرستان میبد می باشد، که بعنوان پایگاه هنری از آن یاد می کنند. متاسفانه، هم اکنون به دلیل واردات بسیار زیاد ظروف چینی و نامرغوب، بازار ظروف سفالی در یزد رونق سابق را نداشته، و کارگاه های تولید و ساخت این محصول کاهش یافته است. اما بازار ظروف سفال در تهران همچنان گرم بوده، و مشتریان خاص خود را دارد. چرا که در این بازار، انواع و اقسام طرح ها با زیباترین نقش و رنگ بندی، با موارد مصرف متنوع موجود می باشد. نمونه هایی از این محصولات که بیشتر جنبه ی زیباسازی دکوراسیون، تزئیناتی و هدیه داشته را در اینجا ذکر می کنیم.

هفت سین های سفالی میناکاری شده

آینه، شمعدان، گلدان، ساعت؛ که از انواع سفالی و تزئیناتی می باشند

انواع ظروف غذاخوری سفالی با طرح های زیبا مانند، لیوان، بشقاب، قوری و…

همچنین در این بازار، خرید سفال خام ارزان برای آن دسته از افرادی که مصارف خاصی داشته و یا برای آموزش طراحی بر روی سفال نیاز دارند، امکان پذیر می باشد.

پخش عمده ظروف سفال

پخش عمده ظروف سفالپخش عمده ی ظروف سفالی از طریق مراکز تولیدی سفال بصورت کاملا مستقیم، از طریق سایت های اینترنتی معتبر، بازارهای موجود در سطح شهر، و همچنین با گسترش فضای مجازی، از طریق تلگرام امکان پذیر می باشد. هرکدام از هنرهای سفالگری، از تولید طرح خام سفال گرفته تا ایجاد طرح و نقش و نگار بر روی آن، اساتید و افراد متخصص خود را داشته، که هرکدام از این افراد برای جذب بیشتر و ارتباط مستقیم و راحت تر با مشتریان کانال های تلگرامی مخصوص به خود را ایجاد کرده اند، که از این جمله می توان به کانال تلگرام نقاشی روی سفال اشاره کرد، که همه روزه افراد علاقمند زیادی به این کانال می پیوندند.

کارگاه سفال گری در یزد

کارگاه سفال گری در یزدکارگاه های سفال گری بسیار زیادی در شهر یزد وجود دارد که مهم ترین این کارگاه ها واقع در شهرستان میبد می باشد. در این کارگاه ها با رعایت اصول، و با بهترین کیفیت ممکن ظروف سفالی ساخته شده و روانه بازار میگردند. به دنبال کارگاه های موجود در یزد و افزایش رونق این حرفه، شهرهای دیگری نیز به تاسیس کارگاه های آموزش سفالگری اقدام کردند که نمونه ای از این کارگاه ها، کارگاه سفالگری در کرج می باشد، که در این کارگاه، فضای مجزا برای آموزش بانوان در نظر گرفته شده، و افراد می توانند بعد از آموزش، نمونه کارهای تولیدی خود را در بخش نمایشگاه قرار دهند. تا علاقمندان دیگر بتوانند از این طرح ها ایده گرفته و شروع به فعالیت کنند.

خرید سفال ارزان

خرید سفال ارزان  خرید سفال خام در شیراز با بهترین و مناسب ترین قیمت، در اختیار تمامی متقاضیان این محصول قرار داده شده است. خریداران می توانند به سایت های در نظر گرفته شده  معتبر سفارش محصولات خود را با نازل ترین قیمت بدهند. در مواردی که افراد تقاضای خرید عمده ی ظروف سفالی خام، و یا حتی طراحی شده را داشته باشند، می توانند از تخفیف های در نظر گرفته شده نیز بهره مند گردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما