Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 42 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
پخش ظرف سفالی هفت سین - آرتاووس

پخش ظرف سفالی هفت سین

قابلمه استیل تی اند کی و ظرف سفالی هفت سین توسط کارگاه های تولیدی که در بسیاری از مناطق کشور وجود دارد تولید و به بازار برای دسترسی مشتریان خود پخش و عرضه می گردد. محصولات تولیدی دارای تنوع بسیار زیادی در رنگ ها و طرح های متفاوتی متناسب به سلیفه همگان تولیدشده است.

هر کس زمانی که سفالگری را می بیند که پشت چرخ سفالگری نشسته است به این هنر زیبا علاقمند می شود و تمایل دارید این هنر زیبا را یاد بگیرد گرچه این هنر بسیار پیچیده است و زمان و وقت زیادی می گیرد که در این زمینه مهارت بسیار پیدا کنید.

ظرف سفالی هفت سین

بازار خرید ظرف سفالی هفت سین

یکی از سوغات بسیاری از استان های کشور ایران قابلمه چدن اس پی اس و ظروف سفالی است که توریست ها و مسافران که هنگامی به این شهر ها مانند اصفهان مراجعه می کنند این محصولات را به عنوان یک سوغات بسیار زیبا به یادگار از آنجا با خود به محل سکونتشان می برند. بازار ظرف سفالی هفت سین در ایام نزدیک عید نسبت به سایل فصول رونق بسیاری دارد به همین منظور تولید کنندگان محصولات متنوعی را از ماه های قبل تولید می کنند تا بتوانند در آن فصل به فروش برسانند و درآمد خود را افزایش دهند. خاک رس بکار برده شده برای ساخت این ظروف سفالی دارای تنوع بسیاری است که عبارتند از:

 1. خاک رس رسوبی
 2. خاک رس گلوله ای
 3. خاک رس قرمز
 4. خاک رس آهکی
 5. خاک رس دیرگداز

ظرف سفالی هفت سین

کارگاه های تولید کننده ظروف سفالی درجه یک

ظرف سفالی هفت سین در کارگاه های سفالگری بسیاری که در سرتاسر کشور ایران وجود دارد تولید و به بازار عرضه می گردد و شما در هر کجای این کشور پهناور باشدی می توانید این ظروف بسیار زیبا و جذاب را متناسب به سلیقه خود خریداری نمایید. ظروف سفالی تولید شده در کارگاه های سفالی در طی قرن ها پس از پیدایش این هنر تغییرات بسیار زیادی کرده است به صورتی که بعضی از روش های که قبلا مورد استفاده قرار می گرفته به مرور زمان از بین رفته و بعضی از آن ها همچنان مورد استفاده قرار می گیرد بعضی از این روش ها عبارتند از:

 1. روش حرارت دادن سرباز
 2. کوره های کشش فوقانی
 3. کوره های کشش تحتانی

ظرف سفالی هفت سین

قیمت انواع ظروف سفالی ایرانی

اگر از جمله از افرای هستید که تمایل دارید ظرف سفالی هفت سین را برای بجا آوردن این سنت دیرینه نوروزی خریداری نمایید هنگام خرید متوجه می شوید این ظروف دارای قیمت های متفاوتی می باشد و شاید این سوال در ذهن شما به وجود آمده باشد که علت اصلی این قیمت گذاری ها چه می تواند باشد و چه دلایلی دارد در ادامه به نمونه ای از این دلایل را بیان خواهیم کرد.

 1. نوع کاری که بر روی آن انجام شده
 2. زمان مورد نیاز برای ساخت آن
 3. نوع لعاب و رنگ آمیزی
 4. نوع مواد اولیه سازنده

سفالگری را در واقع می توان یک یا چند هنر نامید که از یک طرف نقاشی و از طرف دیگر مجسمه سازی می باشد که از ترکیب این دو هنر زیبا این هنر جذاب به وجود آمده است.

ظرف سفالی هفت سین

مراکز عرضه انواع ظروف سفالی

مراکز بسیاری در سرتاسر کشور ایران وجود دارند که شما می توانید ظرف سفالی هفت سین خود را به صورت عمده یا جزئی خریداری نماید در این مراکز محصولات دارای تنوع بسیار زیادی است به صورتی که شما می توانید محصول مورد نیاز خود را با توجه به کاربردی که برای شما خواهد داشت انتخاب و خریداری نماید به عنوان مثال اگر شما دوست دارید که خودتان بر روی ظروف سفالی نقش و نگار بزنید می توانید ظروف سفالی خام به جای ظروف سفالی لعابدار خریداری نمایید. ظروف سفالی لعابدار نیز به روش های مختلفی لعابدار می شوند ه عبارتند از:

 1. لعاب مصری
 2. لعاب سربی
 3. لعاب خاکستر
 4. لعاب گل رس
 5. لعاب نمک

ظرف سفالی هفت سین

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما