Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مرکز پخش ظروف آشپزخانه سفالی - آرتاووس

مرکز پخش ظروف آشپزخانه سفالی

انسان ها برای زندگی کردن به لوازمی نیاز دارند که یکی از این لوازم لیوان یکبار مصرف کاغذی 500 عددی و ظروف آشپزخانه است که در گذشته های بسیار دور انسان ها ظروفی را از گِل ساختند و از آن استفاده می کردند.

این ظروف مقاومت بسیار کمی داشتند اما کم کم با گذشت زمان دریافتند که با تغییر دادن فرمول هایی در ساخت ظروف همچون حرارت دادن و پختن ظروف سفالی می توانند مقاومت این ظروف  را بالا ببرند.

امروزه با تنوع بسیار زیاد ظرف و ظروف موجود در بازار هنوز ظروف آشپزخانه سفالی جایگاه ویژه ای در زندگی بشر دارد.

مرکز پخش ظروف آشپزخانه سفالی

مدلهای جدید ظروف آشپزخانه سفالی

مدلهای جدید ظروف آشپزخانه سفالی قابلمه گرانیتی پویان مهر و ظروف آشپزخانه یکی از مهمترین لوازم مورد نیاز بشر محسوب می شود که برای مصرف و پختن  مواد غذایی از آن استفاده می شود.

امروزه تنوع ظروف آشپزخانه در بازار از نظر  طرح و رنگ و جنس بسیار زیاد است  اما گروهی از مردم و حتی بعضی از رستوران های سنتی خواستار استفاده از ظروف سنتی همچون ظروف سفالی هستند.

امروزه ظروف سفالی در تنوع مدل ها و طرح ها و رنگ های مختلف ساخته و روانه بازار می شود از جمله ظروف  سفالی موجود در بازار : پارچ و لیوان سفالی ، پلو خوری و میوه خوری سفالی ، آبگوشت خوری سفالی ، آش خوری سفالی ، نمکدان سفالی ، کاسه سفالی ، قابلمه سفالی ، ماست خوری و ترشی خوری سفالی،  دیس سفالی ، دیزی سفالی و …. است که تنوع هر یک از این ها بسیار زیاد است.

ظروف سنتی سفالی زیبایی خاصی را به خانه و سفره ما می دهند خصوصا سرویس آبگوشت خوری سفالی که مزه آبگوشت را برای انسان دلنشین تر می کند.

شهرهایی در ایران هستند که به تولید سفال مشغول هستند و شهرت جهانی نیز دارند از جمله مهمترین شهر سفال که ثبت جهانی نیز شده است شهر لالجین همدان است که پخش ظروف سفالی به تمام نقاط کشور به صورت عمده را بر عهده دارد.

فروش ظروف آشپزخانه سفالی

فروش ظروف آشپزخانه سفالی سفال با گذشت زمان و با وجود تنوع ظروف های متنوع و جدید جایگاه ویژه ای در منازل بعضی از ایرانی ها دارد که زیبایی خاصی به خانه و سفره ما می بخشد.

قیمت ظروف سفالی با توجه به نوع آن و طرح و جنس آن  بسیار متفاوت است و قیمت ظروف  سفالی از درب کارگاه های سفال تا فروشگاه های لوازم خانگی بسیار متفاوت است.

فروش ظروف آشپزخانه سفالی در کارگاه های سفال سازی به صورت عمده و خورده ممکن است و شما میتوانید برای خرید ظروف سفالی مورد نظر خود با مشاورین سایت ما تماس گرفته و راهنمایی لازم را جهت ارتباط با مدیر فروش و خرید مناسب و به صرفه به صورت عمده یا خورده را دریافت کنید و خرید خود را با خیال راحت انجام دهید و در درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما