Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 25 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مرکز فروش ظروف سفالی مدرن - آرتاووس

مرکز فروش ظروف سفالی مدرن

این نمایندگی فروش یکی از برترین شرکت های تولیدی و فروش قابلمه روحی کاسیو دسته طلایی و ظروف سفالی مدرن در سطح کشور می باشد و انواع بسیار مختلفی از ست های متنوع ظروف را در ست ها و نیم ست های مختلف با لعاب کاری های متنوع در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

مرکز فروش ظروف سفالی مدرن

معرفی انواع ظروف سفالی مدرن

معرفی انواع ظروف سفالی مدرن انواع ظروف یکبار مصرف گوشت و ظروف سفالی مدرن در سرویس های ست و نیم ست و تک زیر را شامل می شود:

  • سینی های سفالی لعاب کاری شده و بدون لعاب در ابعاد مختلف
  • سرویس پارچ و لیوان سفالی در اندازه ها و تعداد مختلف
  • ظروف پذیرایی سفالی مختلف
  • سرویس بشقاب پلوخوری سفالی
  • سرویس بشقاب خورشت خوری سفالی
  • سرویس های بشقابی میوه خوری سفالی
  • جاکاردی های سفالی
  • گلدان های سفالی در ابعاد مختلف
  • انواع مختلف ظروف هتلی سفالی با درج آرم هتل
  • ظروف بزرگ سفالی و یا تغار

ظروف سفالی در انواع سرویس بشقاب های پلو خوری و میوه خوری و خورشت خوری سنتی، گلدان های سفالی سنتی، جاکاردی های سنتی سفالی، ظروف سفالینه مخصوص شب یلدا و‌ جشن های عروسی و نیز مجالس میهمانی، سرویس پارچ و لیوان سفالی صورت گرفته و جذاب ترین طراحی ها بر روی این سفالینه های بی نظیر طراحی می گردد.

کالاهای سفالی از جمله انواع ظروف سفالی امروزه بخش مهمی از وسائل تزئینی را شامل می شوند و در تمامی خانه ها قسمتی از دکوراسیون هتل های لوکس و سنتی و چند ستاره را به خود اختصاص داده اند.

توزیع ظروف سفالی مدرن

توزیع ظروف سفالی مدرن

توزیع ظروف سفالی مدرن از طریق این مرکز فروش هم اکنون به تمامی نقاط کشور با درحه یک ترین نوع سفالینه ها و لعاب کاری های عالی و نیز بدون لعاب در مناسب ترین قیمت در حال انجام است. این ظروف کاربردهای بسیار مختلفی داشته و یکی از سنتی تربن نوع ظروف در  سبک مدرن است.

این نمایندگی تمامی ظروف سفالی را در سبک های مدرن دارا بوده و همچنین سفارشات انتخابی مشتریان را در زمینه نوع سبک و طرح و رنگ پذیرا می باشد.

قیمت روز ظروف سفالی مدرن در بازار فروش توسط بازرگانی کل فروش این نوع از محصولات تولیدی تعیین گردیده و به نسبت بقیه  ظروف سفالی بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. این مرکز فروش منصفانه ترین قیمت ممکن را به مشتری عرضه می کند.

این شرکت تولیدی از تمامی خاک های رسی مرغوب که از این شهر های معروف که سفالینه در آن ساخته می گردد استفاده کرده و با پیشرفته ترین دستگاه های کوره پزی و طرح های جذاب، شکل دهی خارق العاده از این خاک های اعلا را  تهیه کرده و پس از آن لعاب کاری ها و آرم گذاری بر روی سطوح سفال ها انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما