Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 41 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مرکز خرید گلدان سفالی - آرتاووس

مرکز خرید گلدان سفالی

گلدان سفالی یکی از جمله انتخاب های بسیار مناسبی برای خرید یک وسیله تزئینی و دکوری برای زیباتر کردن منزل و ساختمان خود داست که در مرکز خرید بسیاری از شهر ها این محصولا با کیفیت بسیار بالای عرضه و به فروش می رسد.

امروزه صنعت سفالگری نیز مانند دیگر صنایع بسیار پیشرفت کرده است به طوری که گلدان های سفالی که امروزه در کارگاه ها تولید می شود بسیار متنوع تر از لحاظ نقش و نگار می باشند.

مرکز فروش گلدان سفالی درجه یک

گلدان سفالی از جمله گلدان های بسیار زیبا و درجه یک می باشند که می توانید برای زیبا تر کردن خانه های خود که دکوراسیون سنتی و ساده دارند استفاده کنید، اما به این منظور نیست که این نوع گلدان ها با سایر سبک های دکوراسیون هماهنگ نمی شود بلکه می توانید در هر نوع از سبک های دکوراسیون از آن استفاده نمود. این گلدان ها را می توانید به تنهایی و یا با گذاشتن گل های زیبا درون آن دکوراسیون خانه خود را بسیار زیبا و جذاب نمایید. به کار بردن این گلدان های زیبا در دکوراسیون خانه باعث می شود که چشم همه را به خود جذب نمایید. مراکز بسیاری در سرتاسر کشور وجود دارد که این گلدان ها را برای فروش عرضه می دارند و در این مراکز انواع گل های که می توان درون گلدان های سفالی نگهداری کرد به فروش می رسد که عبارتند از:

 • گل های مصنوعی
 • گل های طبیعی

گلدان سفالی

قیمت انواع ظروف سفالی با کیفیت

قیمت گلدان سفالی که در مراکز فروش این محصولات برای خرید مشتریان عرضه می شود دارای قیمت های متفاوتی است که این تفاوت قیمت این محصولات دلایل بسیاری دارد که در ادامه به نمونه ای از آن ها اشاره خواهیم نمود. گلدان های سفالی در واقع می توان گفت یکی از بهترین نوع گلدان ها برای نگهداری گل و گیاه است. گیاه در این گلدان ها هم شاداب تر هستند و دیرتر خشک می شوند و همچنین ظاهر بسیار زیبای نیز دارند. و این گلدان ها در مقابل آفتاب دارای ماندگاری بسیار بالای برخوردار می باشند به طوری که اگر در معرض مستقیم آفتاب قرار بگیرند دچار هیچگونه رنگ پریدگی و شکستگی نمی شوند.

 1. کیفیت مواد اولیه
 2. ماندگاری و طول عمر بیشتر
 3. زیبایی و جذابیت بیشتر
 4. تزئینات و مدت زمان برای ساخت این گلدان
 5. هنر دست

گلدان سفالی

کارگاه تولیدی گلدان های سفالی خوب

هنر سفالگری یکی از قدیمی ترین هنر های تاریخ ایران باستان است که از دیرباز تاکنون کارگاه های سفالگری فراوانی در گوشه و کنار این سرزمین مشغول به ساخت این ظروف سفالی می باشند. اگر شما از جمله از افراد علاقمند به پرورش گل و گیاه در خانه و آپارتمان خود دارید گلدان سفالی می تواند انتخاب بسیار خوبی برای پرورش گل و گیاهان شما باشد. این گلدان ها برای این که به مدت طولانی در مقابل آفتاب قرار می گیرند دچار هیچگونه شکستی و رنگ پریدگی نمی شوند در واقع گلیاهان برای این که بتوانند رشد کنند نیاز به نور آفتاب دارند به همین منظور این گلدان ها برای پرورش گیاه بسیار مناسب هستند. انواع متفاوتی از این گلدان ها در کارگاه های سفالگری تولید و به بازار عرضه می گردند که عبارتند از:

 1. گلدان های سفالی لعابدار
 2. گلدان های سفالی خام
 3. گلدان های میناکاری شده
 4. گلدان های پتینه کاری شده

گلدان سفالی

عمده فروشی گلدان های سفالی بزرگ

اگر شما دوست دارید برای زیباتر کردن ظاهر باغ و یا ساختمان خود از گلدان سفالی یک شکل استفاده کنید می توانید از مراکز و نمایندگی های که در سرتاسر کشور محصولات تولیدی کارگاه های سفالگری را برای فروش به بازار عرضه می دارند خریداری نمایید. گلدان های سفالی همانطور که قبلا بیان شد دارای تنوع بسیار زیادی است که شما می توانید متناسب به سلیقه و اندازه گیاه مورد نظر گلدان خود را انتخاب کنید چرا که همانطور که نور، آب، خاک برای پرورش یک گیاه مناسب است انتخاب یک گلدان مناسب نیز که خانه یک گیاه است برای زند

گی آن بسیار مهم و ضروری است. از جمله تولید کنندگان این محصول را می توان شهر های چون:

 1. لالجین
 2. شهر رضا
 3. اصفهان
 4. نظنز
 5. تبریز
 6. گلپورگان

گلدان سفالی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما