Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مرکز خرید کوزه سفالی - آرتاووس

مرکز خرید کوزه سفالی

مرکز خرید لیوان یکبار مصرف کاغذی 500 عددی و کوزه سفالی اقدام به فروش گسترده این محصولات به صورت عمده و جزئی نموده است. قیمت این محصولات نیز به عوامل متعددی مربوط می شود. از جمله مهمترین این موارد می توان به کیفیت و نوع طراحی آنها اشاره کرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مرکز خرید کوزه سفالی

مدلهای مختلف کوزه سفالی

مدلهای مختلف کوزه سفالی قابلمه گرانیتی پویان مهر و کوزه ها یکی از انواع وسایلی بوده که قدمتی به بلندی تاریخ و تمدن ایران دارند. در واقع همان طور که می دانید هنر سفالگری یکی از قدیکمی ترین و با سابقه ترین انواه هنرهای اصیل ایرانی بوده که برای اولین بار در ایران کشف شده است. به همین سبب نیز اگر سری به موزه ها بزنید می توانید انواع گوناگون کوزه های سفالی را در آنجا مشاهده نمایید.

سفال ها در اشکال و انواع گوناگونی وجود دارند و گزینه های ما در انتخاب آن ها تقربیا بی‌شمار است. انواع کوزه ها، گلدان‌های پایه‌دار آنتیک، گلدان‌های دست‌ساز مدرن و غیره همگی، فضا را از خشکی و بی‌روحی نجات می دهند. در این جا سعی می کنیم تا به معرفی انواع مدلهای مختلف کوزه های سفالی بپردازیم.

  • کوزه سفالب برای آب
  • کوزه سفالی برای ماست
  • دیزی خوری سفالی
  • گمجسفالی
  • گلدان های سفالی
  • خمره های سفالی، تنور و تابه های سفالی، دیگ های سفالی

شما می توانید با استفاده از برخی از وسایل دور ریختنی در خانه تان به تولید انواع زیبایی از کوزه ها بپردازید. در واقع می توان همان اشیا و وسایل قدیمی را با کمی خلاقیت و سلیقه به شکل وسایل مدرن و امروزی بیارایید. انواع کوزه و گلدان سفلی یکی از این وسایل می باشد، که با استفاده از وسایل ساده و دور ریختنی می توان به زیباترین شکل ممکن دیزاین نمود و برای دیزاین پنجره آشپزخانه، اُپن، راهرو، پله و… مورد استفاده قرار داد.

لازم به ذکر است که شما می توانید از انواع مختلف سفال در رنگ‌ها و شکل‌های مختلف در جلوی یک پس زمینه‌ی تک رنگ تیره یا روشن استفاده کنید. برای ایجاد حالت تعادل در مجموعه باید مقیاس لوازم، چراغ‌ها و آثار هنری پیرامون سفال‌ها بزرگ‌تر از خود سفال‌ها باشد. برای این‌که مجموعه سفال‌ها فضا را به شکل انباری در نیاورد، همه‌ی آن‌ها را در یک قفسه یا سطح صاف قرار دهید.

عرضه مستقیم کوزه سفالی

عرضه مستقیم کوزه سفالی هم اکنون عرضه کوزه سفالی به صورت عمده و جزئی و مستقیم صورت می گیرد. این امر سبب شده تا با قطع دست دلالان و واسطه گران قیمت نهایی این محصول را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد. شما می توانید برای خرید کوزه سفالی در طرح ها و رنگهای مختلف از طریق همین سایت اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که فروشنده این محصول با توجه به روحیه مشتری مداری اش سعی داشته تا با کاهش قیمت این محصول، قیمت آن را تا حد بسیاری کاهش دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما