Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 30 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 30 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مرکز خرید و فروش ظرف سفال هفت سین - آرتاووس

مرکز خرید و فروش ظرف سفال هفت سین

مرکز های خرید و فروش ظروف یکبار مصرف و ظرف های سفالی هفت سین در تلاش هستند کهبا بالا بردن تنوع طرح ها، رضایت مشتری را جلب کنند. بنابراین طراح های این شرکت ها همواره در حال تولید جدید ترین نقش و طرح هستند.

فروش ظرف سفال هفت سین

ظروف سفالی

ظروف سفالی به دو صورت صنعتی و سنتی ساخته می شوند و هر کدام از این روش ها فرمول های کاری خود را دارند و لازم به ذکر است که قیمت پرداختی ظروف برحسب نوع شیوه ساختشان متنوع است.

توجه کنید که برای ساخت ظروف سفالی باید ظروف خام که شکل داده شده را  را بعد از ساخت تحت دمای بالا 800 تا 1000 درجه قرار می دهند به مدت زمان 8 ساعت این حرارت را به ظروف تحمیل می کنند تا که ظرف شکل ثابت بگیرد و مقاوم باشد.

به وسیله سفال های مرغوب موجود می توانیم اشکال مختلفی را بسازیم، ظروف سفالی موجود در بازار طرح های متنوعی دارند طرح هایی که به وسیله هنر های مختلف و رایج موجود طراحی و عرضه می شوند.

یکی از هنرهایی که بر روی ظروف سفالی انجام می گیرد هنر مینا کاری است. ابزار و وسایل لازم برای مینا کاری شامل :

  • ظرف سفالی
  • لعاب میناکاری
  • سیاه قلم میناکاری
  • شابلون میناکاری

انجام هنر مینا کاری باعث ظرافت و زیبایی خارق العاده ظرف می شود و مورد پسند همگان خواهد بود. هنر مینا کاری یک هنر بسیار زیبایی است که طرفداران خاص خود را دارد ظروفی که با مینا کاری تزئین شده اند قیمت های متفاوتی دارند و مسلما قیمت ظروف مینا کاری شده نسبت به ظروف گرد و ساده سفالی گران تر است.

فروش ظرف سفال هفت سین

مرکز خرید و فروش ظروف سفالی

به دلیل اینکه ایرانیان به هنر سفال گری علاقه زیادی دارند از این رو در کشور ما مراکز سفال گری زیادی دوجود دارند که ظروف سفالی و گلدان های سفالی و مجسمه های سفالی و بسیاری دیگر از این ظروف و اشکال زیبا را تولید می کنند و در اختیار مردم عزیز قرار می دهند.

یکی از بزرگ ترین مراکز تولیدی سفال گری در شهر تهران وجود دارد که کوزه های سفالی را در ابعاد و سایز های مختلف تولید می کنند.

کوزه های سفالی تولید شده نقش و نگار های متنوعی دارند و به دلیل سایز بندی ها، کاربرد های متنوعی نیز خواهند داشت.

علاوه بر استان تهران می توانیم به سایر نقاط ایران از جمله همدان را ذکر کنیم همدان که یکی از شهر های  هنری ایران می باشد به هنر سفال گری علاقه زیادی دارند و از این در تلاش برای خلق بهترین طرح ها و رنگ ها هستند.

باید توجه کرد که تمامی مراکز تولیدی قابلمه گرانیتی سایز 40  و سفال در تلاش هستند که رضایت مشتری را جلب کنند و برای هر چه بیشتر این رضایت تلاش می کنند و در کنار تولی ظروف سفالی لعاب دار، ظروف سفالی خام نیز تولید می کنند تا که افراد در صورت تمایل این ظروف را مطابق میل خود رنگ آمیزی کنند.

فروش ظرف سفال هفت سین

انواع ظروف سفالی

  • ست هفت سین برگ اسلیمی
  • ست هفت سین طرح هشت پر ختایی
  • ست هفت سین طرح هشت پر ختایی
  • و…

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما