Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مرکز خرید ظروف سفال رستورانی - آرتاووس

مرکز خرید ظروف سفال رستورانی

مرکز خرید قابلمه استیل تی اند کی و ظروف سفال رستورانی به صورت مستقیم و بدون واسطه انواع ظروف سفالی را با کیفیت عالی و درجه یک عرضه می کند. خرید مستقیم و عمده  این ظروف موجب می شود با قیمتی به صرفه و ارزان به دست خریدار برسند و از تخفیف ویژه خریداران عمده برخوردار شوند.

خریداران عمده در صورت تمایل می توانند به سایت ما مراجعه کنند و انواع ظروف سفالی را به صورت آنلاین با کیفیت بی نظیر و قیمت باور نکردنی خریداری کنند.

مرکز خرید ظروف سفال رستورانی

مشخصات ظروف سفال رستورانی

مشخصات ظروف سفال رستورانی

قابلمه چدن اس پی اس و ظروف سفالی رستورانی بر طعم خوش و کیفیت خوب مواد غذایی رستوران ها موثر هستند و علاوه بر این استفاده از این ظروف برای مشتریان آنها خوشایند است. این نوع ظروف از لحاظ کیفیت متفاوت هستند و به خوبی هنگامی که شکل داده می شوند در کوره پخته می شوند تا استحکام و مقاومت کافی را به دست بیاورند و علاوه بر آن اگر میکروبی هم در گل آنها باشد با حرارت به خوبی از بین می رود.

آن دسته از ظرف های سفالی که نیاز به درب دارند درب آنها به صورت جداگانه در کوره پخته می شود و لعاب کاری آنها بعد از اینکه در کوره به خوبی پخته شدند انجام می شود و بعد از لعاب کاری دوباره در کوره به خوبی حرارت می بینند.

همچنین این ظروف اگر نیاز به تراشکاری داشته باشند بعد از اینکه در کوره حرارت دیدند و مقاومت لازم را به دست آوردند تراشکاری می شوند و بعد از تراشکاری آنها تمام شد دوباره پخته می شوند تا تراشکاری آن ها به خوبی شکل بگیرد.

ظروف سفالی رستورانی کاملا بهداشتی هستند و لعاب کاری آنها بدون سرب و مواد شیمیایی است و دارای مجوز بهداشتی هستند و همه مراحل ساخت این ظروف با مجوز بهداشتی و زیر نظر کارشناسان بهداشت انجام می شود.

این ظرف ها هر کدام برای هدف بخصوصی ساخته شده اند و غذا در این گونه ظرف نه تنها کیفیت خود را از دست نمی دهد و تغییر نمی کند بلکه کیفیت مواد غذایی که در اینگونه ظروف قرار می گیرد بالاتر می رود و خوش طعم تر می شوند.

عرضه ظروف سفال رستورانی

عرضه ظروف سفال رستورانی

عرضه ظروف سفال رستورانی این گونه ظروف را در انواع مختلف با طرح و مدل های گوناگون به صورت عمده عرضه می کند. خرید مستقیم از این مراکز خیلی به صرفه و به نفع خریدار است چرا که محصول مورد نظر را با قیمت تولید خریداری می کند.

خریداران عمده ظروف سفالی رستورانی می توانند به سایت مراجعه کنند و این محصول را به صورت مستقیم و آنلاین سفارش دهند تا در هر شهر و مکان مختلفی که هستند این ظروف با کیفیت عالی و قیمت خیلی به صرفه در کوتاهترین زمان برای آنها ارسال شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما