Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مرکز خرید ظروف سفالی مدرن - آرتاووس

مرکز خرید ظروف سفالی مدرن

مرکز خرید قابلمه استیل مارک destilux و ظروف سفالی مدرن اقدام به توزیع گسترده انواع مختلفی از این محصولات نموده که با قیمت مقرون به صرفه ای در بازار روانه نموده است. البته همان طور که می دانید همواره خرید مستقیم و بدون واسطه این محصولات می تواند قیمت آنها را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

مرکز خرید ظروف سفالی مدرن

معرفی انواع ظروف سفالی مدرن

معرفی انواع ظروف سفالی مدرن

قابلمه چدن آنیتا و کوزه ها یکی از انواع وسایلی بوده که قدمتی به بلندی تاریخ و تمدن ایران دارند. در واقع همان طور که می دانید هنر سفالگری یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین انواع هنرهای اصیل ایرانی بوده که برای اولین بار در ایران کشف شده است. به همین سبب نیز اگر سری به موزه ها بزنید می توانید انواع گوناگون کوزه های سفالی را در آنجا مشاهده نمایید.

سفال ها در اشکال و انواع گوناگونی وجود دارند و گزینه های ما در انتخاب آن ها تقربیا بی‌شمار است. انواع کوزه ها، گلدان‌های پایه‌دار آنتیک، گلدان‌های دست‌ساز مدرن و غیره همگی، فضا را از خشکی و بی‌روحی نجات می دهند. در این جا سعی می کنیم تا به معرفی انواع ظروف سفالی بپردازیم.

  • انواع مختلف کوزه سفالی
  • بشقاب سفالی
  • کاسه سفالی
  • دیزی خوری سفالی
  • گمج سفالی
  • گلدان های سفالی
  • خمره های سفالی، تنور و تابه های سفالی، دیگ های سفالی

شما می توانید با استفاده از برخی از وسایل دور ریختنی در خانه تان به تولید انواع زیبایی از کوزه ها بپردازید. در واقع می توان همان اشیا و وسایل قدیمی را با کمی خلاقیت و سلیقه به شکل وسایل مدرن و امروزی بیارایید. انواع کوزه و گلدان سفلی یکی از این وسایل می باشد، که با استفاده از وسایل ساده و دور ریختنی می توان به زیباترین شکل ممکن دیزاین نمود و برای دیزاین پنجره آشپزخانه، اُپن، راهرو، پله و… مورد استفاده قرار داد.

لازم به ذکر است که شما می توانید از انواع مختلف سفال در رنگ‌ها و شکل‌های مختلف در جلوی یک پس زمینه‌ی تک رنگ تیره یا روشن استفاده کنید. برای ایجاد حالت تعادل در مجموعه باید مقیاس لوازم، چراغ‌ها و آثار هنری پیرامون سفال‌ها بزرگ‌تر از خود سفال‌ها باشد. برای این‌که مجموعه سفال‌ها فضا را به شکل انباری در نیاورد، همه‌ آن‌ها را در یک قفسه یا سطح صاف قرار دهید.

فروش مستقیم سفالی مدرن

فروش مستقیم سفالی مدرن

فروش ظروف سفالی مدرن به صورت گسترده و به صورت عمده و جزئی صورت می گیرد. فروشنده این محصولات سعی داشته تا با کاهش قیمت انواع این ظروف به میزان رضایت مشتریانش بیفزاید و همچنین بر مشتریان خود نیز اضافه کنند.

البته همان طور که مستحضر هستید قیمت این محصولات به عوامل متعددی مربوط می شود. از جمله مهمترین این موارد می توان به کیفیت و نوع طراحی به همراه ابعاد آن اشاره کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما