شرکت صنایع دستی آرتاووس شما را به خرید بهترین انواع سفال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید سفال شب یلدا

مرکز خرید سفال شب یلدا در تهران و شهرستان ها دایر است و به مشتریان خدمات ارائه می دهد. سفال شب یلدا به صورت اینترنتی به مشتریان خدمات ارائه می دهد. شب یلدا یکی از شب های خاطره انگیز و باستانی است خانوارها در این شب دور هم جمع می شوند و  خوردنی های خود را داخل سفال ها ریخته و در وسط سفره می گذارند این سفال ها در شکل های زیبا تولید شده اند. برای تزیین و خرید می توانید به این سایت مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کنیم. 

مرکز خرید سفال شب یلدا

مدلهای جدید سفال شب یلدا

مدلهای جدید سفال شب یلدا مدلهای جدید سفال شب یلدا به صورت انار سفالی و سرامیکی در این سایت در معرض دید مشتری قرار داده می شود و مشتریان با توجه به نیاز و سلیقه ی خود می توانند آن را انتخاب کنند.  این نمونه ها از جمله جدیدتری و شیک ترین طرح ها و نقش ها را دارند. نمونه های دیگری هم مانند هندوانه ای و غیره هم موجود می باشند. 

این ظروف در طرح ها و رنگبندی های شیک و جدید زیبایی خاصی به سفره های شب یلدا می دهند و در اندک زمانی مشتریان زیادی را جذب کرده اند. طراحی روی سفال از جمله قدمت دیرینه دارد و امروزه هم به عنوان یک هنر ایرانی مورد نظر قرار گرفته است. 

فروش مستقیم سفال شب یلدا

فروش مستقیم سفال شب یلدا فروش مستقیم سفال شب یلدا از مراکز تولیدی و به صورت اینترنتی و یا حضوری انجام می پذیرد. خریداران این محصولات اغلب مغازه داران و فروشگاه های سراسر کشور می باشند که به صورت عمده ای و با قیمت پایین این محصولات را خریداری می کنند و به صورت جزئی می فروشند. سفال شب یلدا نه تنها در داخل ایران بلکه در خارج از کشور هم مشتریان زیادی را جذب کرده است. صادرات انواع صنایع دستی به کشورهای همسایه و حومه ی خلیج فارس و دریای عمان انجام می پذیرد و از صادرات این محصولات ارز زیادی وارد کشور می شود. 

شرکت های بازرگانی و تجار انواع محصولاتی را که در داخل ایران تولید می شوند را به خارج از کشور صادر می کنند و برعکس محصولاتی را که در دیگر کشورها تولید می شوند را به داخل ایران وارد کرده و در کنار محصولات ایرانی می فروشند.  فروش سفال یلدا  به صورت مستقیم هم به نفع فروشنده و هم به سود خریدار است و قیمت محصولات کاهش می یابند.

برای خرید سفال یلدا به صورت مستقیم می توانید در پایین این سایت با استفاده از شماره تلفن هایی که قرار دارد با کارشناسان تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید. کارشناسان با خونسردی به سوالات شما پاسخ می دهند.  

مهندس اعصم عبداللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت صنایع دستی آرتاووس شما را به خرید بهترین انواع سفال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید