شرکت صنایع دستی آرتاووس شما را به خرید بهترین انواع سفال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید کننده سفال برای هفت سین درجه یک

سفال برای هفت سین درجه یک

امروزه یکی از ظروف پر طرفدار برای سفره های هفت سین، ظروف سفالی هستند. مرکز ها و کارگاه های تولید کننده ی انواع سفال وجود دارند که ظروف سفالی را به صورت درجه ی یک به بازار عرضه میکنند.

ظروف سفالی

امروزه درخانه ها انواع مختلفی ظرف وجود دارد، ظروف سفالی یکی از ظروفی هست که از گذشته تا به امروز طرفداران خاص خود را دارد، با گذشت زمان تنوع ظروف سفالی رو به افزایش است.

ظروف سفالی نه تنها برای استفاده در زمینه های مختلف به کار می رود بلکه برای تزئینات مختلف نیز به کار می رود.

یکی از کاربرد های ظروف سفالی، ظروف سفالی هفت سین است که هر ساله مورد توجه تعداد زیادی از هموطنان قرار می گیرد و به دلیل این استقبال زیاد، مراکز تولید کننده در تلاش هستند تا تنوع ظروف سفالی هفت سین را افزایش بدهند و با افزایش تنوع ظروف سفالی استقبال بیشتری از این ظروف خواهد شد و فروش بیشتری خواهد کرد.

این ظروف طراحی های خاصی با رنگ های بسیار و مختلف دارند و در سفره هفت سین بسیار جذاب به نظر می رسند. فروشگاه ظروف سفالی هفت سین در فروش اینترنتی نیز این محصولات را برای خریدارن عرضه می کند.

ظروف سفالی که ساخته می شوند اندازه و طرح های مختلفی دارند بعضی ها طرح های گرد و ساده ای دارند و بعضی طرح های حاشیه دار با ظرافت کاری خاص و فوق العاده ای دارند.

سفال برای هفت سین درجه یک

انواع ظروف سفالی

ظروف های سفالی انواع مختلفی دارند و در ضلع های مخلفی ساخته می شوند.

  • هشت ضلعی
  • شش ضلعی
  • گرد و ساده
  • با زوایای خاص

قیمت این ظروف متفاوت است در صورتی که شما این ظروف را به طور عمده و کلی خریداری کنید قیمت آن ها تخفیف می خورد و با قیمتی ارزان تر آن ها را خریداری می کنید.

سفال برای هفت سین درجه یک

سفال برای هفت سین

برای طراحی و تزئین هفت سین راه های زیادی و متنوعی وجود دارد ایرانیان از گذشته تا به امروز توجه زیادی به ظروف سفالی داشته اند  و تزئین سفره هفت سین با ظروف سفالی مورد پسند آنها می باشد.

برای تزئین سفره هفت سین بعضی از افراد از ظروف سفالی استفاده می کنند و هفت سین خود را در ظروف سفالی می چینند و بسیار هم زیبا می شود. ظروف سفالی که یکی از کالای پرفروش نزدیک عید و سال تحویل است.

نزدیک سال تحویل ایرانیان به عنوان یک سنت دیرینه و همیشگی سفره هفت سین می چینند و لباس های نو می پوشند و در کنار هم جمع می شوند، دور یک سفره هفت سین جمع می شوند، قران می خوانند، با خدا راز و نیاز می کنند و منتظر تحویل سال می مانند بنابراین تزئین یک سفره هفت سین زیبا ضروری است.

مهندس اعصم عبداللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت صنایع دستی آرتاووس شما را به خرید بهترین انواع سفال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید