Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مراکز خرید و فروش سفال میبد در یزد - آرتاووس

مراکز خرید و فروش سفال میبد در یزد

فروش سفال میبد در یزد، از طریق چه روش هایی امکان پذیر می باشد؟ آیا از مهم ترین مناطق سفالگری در ایران اطلاع دارید؟ خرید آنلاین انواع سفال میبد یزد از طریق مراجعه به سایت های اینترنتی مراکز معتبر انجام می شود.

سفالگری به ساختن ظروف مختلف از گل گفته می شود که به محصول نهایی آن سفال می گویند.
در زمان های گذشته تنها از ظروف سفالین برای مصارف مختلف استفاده می شد و ظروف فلزی رواج چندانی نداشت.

فروش سفال میبد در یزد

مهم ترین مناطق سفالگری در ایران

  • لاجین همدان : لاجین به سبب برخورداری از خاک مناسب، موقعیت عالی برای ساخت ظروف دارد. محصولات سفالی این منطقه اغلب بدون نقش و لعاب به بازار عرضه می شود. رنگ لعاب های این منطقه به صورت لاجوردی، سرمه ایی، حنایی، سبز و زرد می باشد.
  • میبد یزد: سفالگری در این منطقه با خاک سفید انجام می شود. در شهر میبد از لعاب های رنگی مختلفی برای ساخت ظروف سفالی استفاده می کنند. نقوش طراحی شده بر روی سفال این منطقه بسیار زیباست. از جمله نقش های این شهر می توان به خورشید خانم، ماهی و گل های تزئینی اشاره کرد.
  • کلپورگان: این شهر در استان سیستان و بلوچستان واقع شده است که در این منطقه سفالگری کاری زنانه محسوب می شود و مرد ها بیشتر کار آماده کردن گل را انجام می دهند.
  • شهوار میناب: در این منطقه روش های ابتدایی برای ساخت لیوان یکبار مصرف کاغذی 500 عددی و سفال به کار می رود. محصول کارگاه های سفالگری در این شهر، ظرف های نگه داری آب می باشد که از گذشته تا کنون ساخت آن رواج داشته است.
  • تبریز: در شهرهای اطراف تبریز نوعی خاک سفید رنگ مرغوب یافت می شود که انواع ظروف سفالی را با آن می سازند.

فروش سفال میبد در یزد

روش های فروش سفال میبد در یزد

فروش سفال میبد در یزد به روش های مختلفی انجام می شود.
شرکت ما یکی از معتبر ترین مراکز فروش انواع سفال میبد یزد می باشد که برای فروش محصولات خود از روش های مدرن و به روز استفاده می کند.
کارکنان ما از طریق کانال های تلگرامی و اینستاگرامی آماده ارائه خدمت به شما مشتریان گرامی می باشند.
ما منتظر پیشنهادات و انتقادات شما از طریق راه های آنلاین هستیم.

فروش سفال میبد در یزد

خرید آنلاین انواع سفال میبد یزد

امروزه سایت های فروش زیادی هستند که در زمینه فروش قابلمه گرانیتی پویان مهر و سفال میبد در یزد، فعالیت می کنند اما همه آن ها از اعتبار لازم برخوردار نیستند.
سایت خرید ما یکی از معتبرترین مراکز آنلاین است که شما می توانید با خیال راحت از آن خرید کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما