Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 25 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 25 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
لیست قیمت فروش عمده سفال میبد یزد - آرتاووس

لیست قیمت فروش عمده سفال میبد یزد

فروش عمده ظروف مسی به کیلو و سفال میبد یزد موجب کاهش قیمت برای خریدار می شود.  تولید انواع سفال میبد یزد و تابلو سفالی با انجام فرایندهای مختلفی صورت می گیرد. قیمت سفال میبد یزد در بازار به کیفیت آن بستگی دارد.

سفالگری یکی از هنرهای بسیار زیباست که انجام آن نیازمند ابزارهای مخصوص و مناسب این حرفه است.
از ابزار های مورد نیاز برای سفالگری می توان به سوزن سفالگری، چاقوی سفالگری، مشته، کاردک، قلمو اشاره کرد.

فروش عمده سفال میبد یزد

مراحل مختلف ساخت ظروف سفالی

برای ساخت سرویس قابلمه چدن 17 پارچه و ظروف سفالی و گلدان سفالی مراحل مختلفی وجود دارد که در متن زیر به آن اشاره می کنیم:

  • مرحله آماده سازی گل رس: در این مرحله مقداری آب به خاک رس اضافه می شود. مقدار آب اضافه شده باید به قاعده باشد تا گل مناسبی تهیه شود. بعد از آماده شدن گل آن را باید با دست به خوبی ورز داد تا حباب های هوا از لابه لای گل از بین برود.
  • مرحله شکل دهی به خاک رس: زمانی که گل قوام لازم را به دست آورد، مرحله فرم دهی آغاز می شود. در این مرحله برای شکل دادن می توان از چرخ سفالگری استفاده کرد. در هنگام فرم دهی به گل باید توازن و تعادل رعایت شود. در هنگام فرمدهی به گل حتما باید یک کاسه آب در کنار سفالگر باشد تا از خشک شدن گل جلوگیری شود.
  • پختن ظروف سفالی در کوره: هنگامی که ساخت ظروف سفالی به پایان رسید نوبت به پختن آن ها می رسد. دمای کوره و مدت زمان پخت ظروف سفالی به نوع ظرف و ظرافت آن بستگی دارد.
  • مرحله لعاب کاری: لعاب به منظور زیباتر شدن ظروف سفالی به کار می رود. نقش به کار رفته بر روی ظروف سفالی باید قبل از مرحله لعاب کاری انجام شود. قبل از انجام لعاب کاری باید مطمئن شویم که هیچ گونه گرد و غباری بر روی ظروف نباشد.

فروش عمده سفال میبد یزد

راهنمای خرید ظروف سفالی

  • بدنه ظروف سفالی باید از ظرافت خاصی برخوردار باشد.
  • قسمت های نازک ظروف سفالی مانند: لبه ها باید فاقد شکستگی باشد.
  • در هنگام خرید دقت کنید که ظروف سفالی فاقد هرگونه سوختگی، پریدگی لعاب و شره شدن آن باشد.
  • در زمان خرید به سوراخ های ناشی از لعاب کاری بر روی ظروف دقت کنید.

فروش عمده سفال میبد یزد

مراکز فروش عمده سفال میبد یزد

فروش سفال عمده میبد یزد و کاشی حمام از طریق مراکز معتبر انجام می شود.
برای اطمینان از کیفیت و برند تولید سفال میبد یزد می توانید به مراکز فروش ما در سراسر کشور مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما