Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 36 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 36 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
لیست قیمت خرید هفت سین با سفال خام - آرتاووس

لیست قیمت خرید هفت سین با سفال خام

لیست قیمت های خرید هفت سین با سفال خام برحسب نوع ظرافت و طرح و نقش هایی که بر روی ظروف بکار رفته تعیین می شود بنابراین به دلیل تنوع در ظروف سفالی، قیمت های این ظروف نیز متفاوت خواهد بود.

هفت سین با سفال خام

هفت سین سفالی خام و لعابی

قابلمه گرانیتی کوشا و ظروف سفالی انواع مختلفی دارد، طرح ها و ظریف کاری های ظروف سفالی بسیار متنوع است.

تزئین سفره هفت سین با ظروف سفالی از گذشته تا به امروز مورد توجه قرار گرفته است، هفت سین مورد توجه هموطنان طرح های مختلفی دارد همانند هفت سین های مینا کاری شده، هفت سین های به شکل و مانند برگ، هفت سین های پایه دار، هفت سین های بدون پایه، و…

باید توجه داشت که گروهی از افراد میل دارند که هفت سین خود را به سلیقه خود و به رنگ دلخواه خود آماده کنند از این رو این امکان برایشان فراهم آمده است که هفت سین خام تهیه کنند و آن را به سلیقه خود رنگ آمیزی کنند.

برای آموزش نحوه رنگ آمیزی ظروف سفالی خام می توانند  از سایت های معتبر استفاده کنند به دلیل تقاضای زیاد افراد در ارتباط با ظروف سفالی خام این امکان در اختیارشان قرار گرفته است.

هفت سین با سفال خام

قیمت هفت سین های سفالی

برای خرید اولین چیزی که برای مشتری مهم است کیفیت محصول می باشد و بعد از کیفیت مسلما مبلغ پرداختی و هزینه پرداخت اهمیت پیدا می کند چناچه قیمت کالا بیش از حد گران باشد مشتریان قادر به خریداری آن نیستند و تولید کننده نیز ضرر مالی زیادی می بیند.

قابلمه چدنی بوش المان و ظروف سفالی خام و لعابی قیمت های متفاوتی دارند، قیمت ظروف سفالی خام نصف قیمت ظروف سفالی لعابی است.

همان طور که گفته شد تنوع ظروف سفالی بسیار متنوع است و به دلیل تنوع زیادی این ظروف قیمت ها متنوع می باشد برای مثال ظروف سفالی هفت سین که میناکاری شده اند و ظرافت بیشتری در آن ها به کار گرفته شده است قیمت بیشتری دارند نسبت به ظروف سفالی خامی که باید توسظ خود مشتری رنگ آمیزی شود.

ظرف های سفالی پایه دار برحسب ارتفاع پایه ها وبلند یا کوتاه بودنشان دارای قیمت های متفاوتی هستند و این ظروف طرفداران خاص خود را دارد، به دلیل پایه دار بودنشان مورد توجه بیشتر افراد قرار گرفته اند.

هفت سین با سفال خام

طرح های هفت سین سفالی

آیا تنوع محصولات برایتان اهمیت دارد ؟

برای مشتریان تنوع محصولات مهم است، مشتریان درصدد خرید جدید ترین و زیبا ترین طرح یک محصول هستند و برای مشتریان مهم است که بدانند یک محصول چه طرح هایی دارد تا که بتواند بهترین انتخاب را داشته باشند.

انواع ظروف هفت سین سفالی خام و لعابی

  • هفت سین کاسه دو گل
  • هفت سین کاسه گلدار
  • هفت سین کمانی پایه دار تخت سفالی
  • هفت سین پایه دار شکوفه
  • هفت سین پایه دار لب چین گود
  • هفت سین برگ چنار
  • هفت سین سه پایه کنگره دار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما