Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت کلمن سفالی طرح دار - آرتاووس

قیمت کلمن سفالی طرح دار

محصولات قابلمه سایز 34 زرفام و سفالی شامل انواع گلدان، جا شمعی، کوزه، ظروف، کلمن و … می باشند. ظروف سفالی یکی از قدیمی ترین صنایع دستی ایرانی هستند. این ظروف در انواع ساده و طرح دار در کشور مشاهده می شوند. یکی از مهمترین قطب های تولید کننده محصولات سفالی شهر همدان است. قیمت کلمن سفالی طرح دار با توجه به کیفیت و روش تولید، ابعاد و اندازه، محل تولید این محصول، نحوه عرضه و تقاضا و … متفاوت می باشد.
قیمت کلمن سفالی طرح دار

ویژگی های کلمن سفالی همدان

ویژگی های کلمن سفالی همدان ویژگی های قابلمه استیل مارک بلاژیو و کلمن سفالی همدان چیست؟ این کلمن از خاک رس درجه یک و با کیفیت تهیه می شود. از طراحی زیبا و منحصر به فردی برخوردار است. پایه های های به کار رفته در آن بسیار محکم و با دوام می باشد و بر روی زمین و یا میز قابل استفاده است.
نمونه های طرح دار و مینا کاری آن بسیار شکیل و زیبا بوده و دارای نقش و طرح های بسیار ظریف و جذابی است. این محصول تا مدت های طولانی آب را خنگ نگه می دارد و می توانید از این کلمن آبی مطبوع و خنک را بنوشید.
این کلمن با توجه به کیفیت بالا و استفاده از بهترین مواد اولیه در تهیه آن از فروش بسیار خوبی برخوردار بوده و قیمت نمونه ساده آن ارزان تر از کلمن طرح دار و نقش برجسته می باشد و با وجود تنوع بالا در طرح و مدل مشتری با توجه به سلیقه و نیاز خود می تواند کالای دلخواه را خریداری کند.

تولید کلمن سفالی سنتی

تولید کلمن سفالی سنتی تولید کلمن سفالی سنتی با استفاده از بهترین و مرغوب ترین خاک رس انجام می شود. این محصول دارای ضخامت بسیار مناسبی است و در تولیدی ها به وسیله چرخ سفالگری تولید می گردد. این کلمن دارای ابعاد و اندازه مختلفی است. برخی از این کلمن ها دارای طرح و نقوش بسیار  زیبایی می باشند و برخی دیگر نیز به صورت ساده تهیه می شوند.
در کارگاه های شهر لالجین در استان همدان انواع کلمن سفالی با کیفیتی درجه بک و به صورت سنتی طراحی و ساخته می شود. همان طور که می دانید شهر لالجین قدمت دیریته ای در تولید انواع محصولات سفالی دارد و با کیفیت ترین انواع ظروف تزئینبی و مصرفی سفالی را تهیه می مند.
از محصولات سفالی این شهر می توان به انواع کاسه و بشقاب سفالی، پارچ و لیوان سفالی، گلدان سفالی، قابلمه سفالی و …. اشاره کرد. یکی از مراکز خرید و فروش انواع محصولات سفالی با قیمتی مناسب همین شرکت می باشد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان واخد فروش در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما