Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت ظروف سفالی اینه کاری شده | بازار بزرگ انواع ظروف سفالی در طرح های مختلف - آرتاووس

قیمت ظروف سفالی اینه کاری شده | بازار بزرگ انواع ظروف سفالی در طرح های مختلف

قابلمه استیل مارک destilux و ظروف سفالی از آن دست ظروفی هستند که سالها و بلکه قرنهاست که مورد استفاده قرار می گیرند. با اینکه امروزه به دلیل وجود ظروف ارزان و سبک از جنس های مختلفی چون فلز، چینی و …. کمتر از سفال استفاده می شود اما ظروف سفالی همچنان جایگاه مخصوص به خود را دارند.

در حال حاضر به دلیل فواید سفال و نیز مضراتی که ظروف فلزی یا پلاستیکی دارند برخی ترجیح می دهند از ظروف غذاخوری سفالی استفاده کنند. همچنین ظروف دکوری از جنس سفال طرفداران زیادی دارد. با وجود اینکه قیمت ظروف سفالی اینه کاری شده نسبت به دیگر ظروف سفالی بالاست ولی برای این دست از ظروف همواره متقاضیان زیادی وجود دارد.

قیمت ظروف سفالی اینه کاری شده | بازار بزرگ انواع ظروف سفالی در طرح های مختلف

مرکز فروش ظروف سفالی در تهران

مرکز فروش ظروف سفالی در تهراندر تهران وشهرهای اطراف آن خرید سفال بیشتر از جانب گل فروشی ها و نیز فروشگاههای صنایع دستی صورت می گیرد. در فروشگاه های صنایع دستی انواع ظروف سفالی چون پلوخوری، پیشدستی، پارچ و کاسه سفالی به فروش می رسد. علاوه بر این ظروف که در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند، قابلمه چدن آنیتا و ظروف تزیینی سفالی نیز خریداران زیادی دارند. ظروفی که به دست هنرمندان اینه کاری یا میناکاری شده اند و از زیباترین و باارزشترین وسایل دکوری مورد تقاضا در بازار هستند.

امروزه همگان می توانند علاوه بر خرید حضوری از فروشگاه های صنایع دستی، با مراجعه به سایت های فروش ظروف سفالی و مقایسه اجناس و اطلاع از قیمت ها به خرید این اقلام اقدام نمایند.

لیست قیمت ظروف سفالی اینه کاری شده

لیست قیمت ظروف سفالی اینه کاری شدهظروف سفالی هنوز محبوبیت زیادی در بین مردم دارند. تا آنجا که حتی عده ای علاقه مند به اموزش سفالگری در خانه هستند و یا به تزیین و زیباسازی سفال علاقه دارند. روش های زیادی برای تبدیل یک ظرف سفالی ساده به یک اثر هنری وجود دارد. یکی از این روشها اینه کاری است که استفاده از آن در کشور ما قدمت زیادی دارد. سالهای سال است که مساجد و عمارات بزرگ با هنر دست اینه کاران شکوه و جلوه ای دیگر یافته اند. اما اینه کاری روی سفال نیز یک کار هنری ظریف و ارزشمند است. هنرمندان با چسباندن تکه های اینه در ابعاد کوچک بر روی ظروف سفالی، هنر دست خود را به نمایش می گذارند و آثار زیبایی به وجود می آورند. آثاری که طرفداران زیادی دارند و در میان ظروف زینتی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده اند. قیمت ظروف سفالی اینه کاری شده متاثر از عوامل مختلفی می تواند باشد که یکی از آنها میزان ظرافت و تعداد قطعات اینه است که برای ساخت ظرف موردنظر به کار رفته است.

خرید و فروش عمده ظروف سفالی

خرید و فروش عمده ظروف سفالیموارد مصرف ظروف سفال عمده بیشتر به گل فروشی ها و فروشگاه های صنایع دستی برمی گردد. تولیدکنندگان صنایع دستی از جنس سفال نیز از خریداران عمده سفال خام هستند. قیمت سفال خام بسیار اندک است و تولید آن توسط کارگاه های سفالگری انجام می شود.

برای خرید سفال به صورت عمده باید به کارگاه های سفالگری و یا نمایندگی های فروش سفال مراجعه کرد. ولی راه حل بهتر و به صرفه تر خرید از طریق درگاه های اینترنتی و سایت های آنلاین است. در این حالت از راه دور و با کمترین هزینه می توان از قیمت سفال عمده مطلع شد و اقدام به سفارش و خرید کالا نمود.

نمایندگی پخش انواع ظرف های سفالی

نمایندگی پخش انواع ظرف های سفالیظروف سفالی در انواع و اقسام شکل، اندازه و کاربرد تولید می شوند. معمولا با مراجعه حضوری به فروشگاه ها و نمایندگی های فروش سفال می توان این ظروف را تهیه کرد. امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی نیز رواج گسترده ای یافته و می توان انبوه کالاهای متنوع و مرغوب را با قیمت مناسبی خریداری نمود. تنوع محصولات در این فروشگاهها قدرت انتخاب مشتری ها را بالا می برد و کمک می کند تا کالای مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند. خریداران ظروف سفالی می توانند به سهولت انواع ظروف را با یکدیگر مقایسه کنند و از قیمت ظروف سفالی اینه کاری شده و یا قیمت میناکاری ظروف سفالی مطلع شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما