Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 49 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت ظروف سفالی اصفهان در بازار - آرتاووس

قیمت ظروف سفالی اصفهان در بازار

قیمت قاشق یکبار مصرف کریستال و ظروف سفالی اصفهان با توجه به سایز و نوع طرح با یکدیگر متفاوت است. ظروف سفالی از قدمت بالایی برخوردار هستند. امروزه افراد  از این ظروف برای سفره هفت سین، ظروف غذا خوری، ظروف تزیینی، پذیرایی و … استفاده می کنند. برای داشتن یک خرید خوب بهتر است اول برند های تولید کننده را شناسایی کنید. انتخاب ظروف سفالی برای استفاده روزمره می تواند گزینه مناسبی باشد. از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاسه
 • بشقاب
 • لیوان
 • دیس
 • کاشی
 • گلدان سفالی
 • و …

امروزه ظروف غذاخوری و پخت غذا در انواع مختلف در بازار موجود است: ظروف فلزی، پلاستیکی، سفال، کریستال، و … . ظروف سفالی بیشتر در کجا تولید می شوند؟ این ظروف بیشتر در همدان، یزد، اصفهان تولید و روانه بازار می شوند.

قیمت ظروف سفالی اصفهان در بازار

قیمت ظروف سفالی اصفهان

قیمت ظروف سفالی اصفهان ظروف سفالی به دو دسته تقسیم می شوند:

 1. ظروف سفالی لعاب دار
 2. ظروف سفالی بدون لعاب

از نوع لعاب دار آن برای پخت و پز و از نوع بدون لعاب آن برای نگهداری آب و مایعات دیگر استفاده می شود.در نظر گرفتن این نکات می تواند کارایی این ظروف را بیشتر کند. در مرکز فروش ظروف سفالی و تابلو سفالی در اصفهان می توانید انواع این ظروف را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.این ظروف با محیط زیست سازگار می باشند و از ایجاد مشکلات و بیماری ها در بدن انسان و طبیعت جلوگیری می کنند. قیمت ظروف سفالی فیروزه ای با توجه به طرح و کاربردش متفاوت است. این ظروف دارای رنگ ثابت هستند و یک نمونه زیبا از هنر دستی اصفهان به شمار می روند.

مرکز فروش ظروف سفالی اصفهان

مرکز فروش ظروف سفالی اصفهان در مرکز فروش ظروف سفالی اصفهان، می توانید مدل ها و طرح های بی نظیری از این ظروف را ببینید و انتخاب مناسبی داشته باشید. در این مرکز انواع ظروف زیر عرضه می شود:

با خرید اینترنتی ظروف میناکاری اصفهان می توانید در وقت و هزینه صرفه جویی کنید. مدل ها و طرح های گوناگون آن را ببینید و بهترین انتخاب را داشته باشید. در سایت های معتبر فروش، لیست قیمت میناکاری را می توانید ببینید. در این لیست قیمت انواع سفال به روزرسانی شده است.

قیمت خرید ظروف سفالی میناکاری شده

قیمت خرید ظروف سفالی میناکاری شده قیمت خرید ظروف سفالی میناکاری شده با توجه به نوع ظرفش متفاوت است. قیمت بشقاب خام میناکاری برای خرید عمده و ایجاد نقوش زیبا بسیار مناسب است. کاسه و بشقاب خام را به کارگاه سفالگری در اصفهان، یزد، همدان و نقاط دیگر می برند و بر روی آن طرح های زیبا می زنند. قیمت بشقاب میناکاری اصفهان به همراه کاسه آن با توجه به سایز و اندازه اش تعیین می شود. در این کاسه بشقاب ها نقوش سنتی ایرانی با رنگ مینا نقاشی شده است. این ظروف دارای روکش لعابی می باشد. می توان از آن به عنوان ظروف آجیل استفاده کرد و یا برای تزیین آن را در قفسه قرار داد.  قیمت ظروف سفالی میناکاری شده نسبت به نوع مسی میناکاری شده بسیار مناسب است و علاقمندان مخصوص به خود را دارد.

کارگاه تولید ظروف سفالی در اصفهان

کارگاه تولید ظروف سفالی در اصفهان ظروف سفالی همدان، مانند ظروف سفالی اصفهان و یزد در نوع خود بی نظیر است. لالجین یکی از شهر های همدان در تولید ظروف سفالی بسیار به نام است و به عنوان مرکز سفال در خاورمیانه شناخته شده است. سفالگری یکی از رشته های مهم در همدان است.
در کارگاه تولید ظروف سفالی در اصفهان، همدان و دیگر نقاط، استفاده از پودر مکانیزه و دستگاه های جدید باعث حرفه ای تر شدن این صنعت شده است. در کارگاه های تولیدی کار به دو صورت انجام می شود:

 1. استفاده از چرخ سفالگری
 2. استفاده از قالب به شکل ریخته گری

از نوع دوم برای تولید کاشی و سرامیک نیز استفاده می شود. هنر سفالگری و کاشی استخر به صورت سنتی و صنعتی نیز در ایران رایج است. در کارگاه های تولید سفال عمده چند مرحله برای ساخت انواع ظروف وجود دارد:

 1. آماده کردن گل
 2. شکل دادن به گل و ساخت شیء مورد نظر
 3. تزیین شی تولید شده
 4.  مرحله آخر حرارت دادن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما