Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت ظرف سفالی هفت سین | فروش عمده انواع ظروف سفالی درجه یک با بهترین قیمت - آرتاووس

قیمت ظرف سفالی هفت سین | فروش عمده انواع ظروف سفالی درجه یک با بهترین قیمت

برای آشنا شدن با قابلمه تفلون سایز 36 و ظروف سفالی می بایست اول با هنر سفالگری آشنا شویم. به ساختن ظروف با گل سفالگری گویند و ظروف به دست آمده از این طریق را سفال می خوانند.

قبل از رواج داشتن شیشه، سفالینه ها رایج ترین ظروف مورد استفاده ی بشر بودند؛ میتوان گفت کهن ترین ظروف مورد استفاده ی بشر همین سفالینه ها هستند که قدمتی دیرینه دارند.

هنوز هم باستان شناسان در بسیاری از حومه شهر های ایران ظروف سفالی را از زیر زمین کشف می کنند. این ظروف به دلیل استحکام و کیفیت بالا همواره یکی از رایج ترین ظروف در دنیا می باشد.

در زمان حال از این ظروف استفاده های گوناگونی می شود، بعضی این ظروف را جهت تزیین، بعضی برای استفاده پخت و سرو و بعضی جهت زیبا سازی سفره هفت سینشان از این ظروف استفاده می کنند.

قیمت ظرف سفالی هفت سین بسته به مواد به کار رفته در آن، طرح و نقش کشیده شده بر روی آن تغییر میکند، و شما می توانید این ظروف را از محدوده قیمتی 30 هزار تومان به بالا تهیه کنید.

قیمت ظرف سفالی هفت سین | فروش عمده انواع ظروف سفالی درجه یک با بهترین قیمت

تولیدکنندگان مطرح انواع ظروف سفالی خام

تولیدکنندگان مطرح انواع ظروف سفالی خامقابلمه استیل تکی کرکماز و ظروف سفالی برخلاف بسیاری از صنایع دستی به دو روش ساخته می شود:

1- دستی

2- ماشینی

به دلیل استقبال بالای مردم برای خرید ظروف سفالی به تازگی تولیدکنندگان ظروف فقط متکی به ساخت این ظروف به روش دستی نیستند، که در چند شهر بزرگ ایران این ظروف در کارخانه جات به روش ماشینی و قالب ریزی شده ساخته می شوند.

تولیدکنندگان بسیاری در ایران وجود دارند که ظروف سفالی خام را به دلیل متناسب بودن جنس ظرف با بدن انسان و احساس آرامش و لذت خاصی را که به شما هدیه می دهد، تولید می کنند. ظروف غذاخوری سفالی و کاسه سفالی به دلیل زیبایی که به سفره خانواده های ایرانی می بخشد مورد توجه بسیاری از خانواده های ایرانی است.

فروش عمده کاسه های سفالی مخصوص غذا

فروش عمده کاسه های سفالی مخصوص غذامراکز بسیاری در دنیا برای فروش کاسه های سفالی وجود دارند، که شما میتوانید برای پایین آوردن هزینه های خرید خود این ظروف را به صورت عمده خریداری نمایید که بسیار به صرفه تر است.

مرکز فروش ظروف سفالی در تهران یکی از بزرگ ترین مراکز خرید ظرف سفالی است که اکثریت مردم به دلیل وجود تنوع بسیار بالای این ظروف در فروشگاه به این مرکز فروش مراجعه می کنند.

به دلیل حجم بالای استقبال مردم از این ظروف، امروزه مراکزی افتتاح شده اند که به اموزش سفالگری در خانه می پردازند

شرکت توزیع و پخش ظروف سفالی لعاب شده

شرکت توزیع و پخش ظروف سفالی لعاب شدهشرکت های بسیاری جهت ساخت ظروف سفالی وجود دارند که در ایران بسیار معتبر هستند و به صادرات این ظرف ها نیز می پردازند و فرهنگ ایرانی را به همه جای دنیا صادر می کنند تا مردمی که در ایران زندگی نمی کنند با فرهنگ قدیمی و تمدن کهن ایرانیان آشنا شوند.

شرکت های توزیع و پخش ظروف سفالی لعاب شده معتبر در چند شهر از جمله: اصفهان، یزد، شیراز، مشهد وجود دارند که به ساخت این ظروف سفالی می پردازند و شما می توانید با سرچ کردن در اینترنت و تحقیق کردن درباره این شرکت ها به خرید ظروف مورد علاقه ی خود بپردازید و نکته ی بسیار مثبت بعضی از این شرکت ها این است که، شما پس از سفارش می توانید این ظروف را درب منزل یا محل کسبتان تحویل گیرید.

لیست قیمت فروش ظرف سفالی سایز بزرگ

لیست قیمت فروش ظرف سفالی سایز بزرگبرای گرفتن لیست قیمت روز و دقیق ظروف سفالی بزرگ بهتر است با سرچ کردن در اینترنت، قیمت این ظروف را بیابید و با مراکز پخش و قابل اطمینان این ظروف آشنا شوید.

معمول قیمت ظرف های سفالی سایز بزرگ از 60 هزار تومان شروع می شود و بسته به نوع و کیفیت آن افزایش می یابد. البته قابل به ذکر است که ظروف سفالی دستی ساز از ظروف سفالی ماشینی به مراتب گران تر است و حس غذا خوردن در این ظروف نیز به مراتب بیشتر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما