Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت سفال مینا کاری همدان - آرتاووس

قیمت سفال مینا کاری همدان

قیمت ظروف مسی تبریز سفال مینا کاری همدان بر اساس نوع نقش و نگار، چگونگی کار بر روی سطح ظرف، رنگ، طرح و ابعاد آن، تعیین می شود. اینها نکات موثر در قیمت گذاری هستند و بیشتر کارگاه های تولیدی هم طبق همین موارد، ارزش گذاری محصولات خود را انجام می دهند. البته قیمت های بازار بیشتر بستگی به نوع خرید مشتری دارد که عرضه کننده با نرخ های پایین تر ظروف عمده را عرضه می کند.

قیمت سفال مینا کاری همدان

مشخصات سفال مینا کاری هفت سین

مشخصات سفال مینا کاری هفت سین یکی از مشخصات ظروف مسی قدیمی در اصفهان و سفال مینا کاری هفت سین، زیبایی خیره کننده آن است. این ظروف به دو روش صنعتی و دستی ساخته می شوند. طبعاً هر دو چه از نظر هنری و چه از دید قیمت با هم تفاوت هایی دارند. نوع دست ساز که توسط استادان چیره دست خلق شده اند، ارزشمند می باشند.

اما میناکاری بر روی سفال، قدمتی چندین هزار ساله دارد و تا به امروز هم شاهد تداوم این کار می باشیم. در اصل به نقوشی که با رنگ های متفاوتی بر روی ظروف کشیده می شود، میناکاری می گویند. اما سفال هفت سین که با این هنر عجین شده، زیبایی های مختلفی دارد و در رنگ های گوناگونی نیز تولید می گردد.

بیشتر از رنگ های سبز، آبی و قهوه ای در این حوزه استفاده می نمایند که به قشنگی محصولات می افزایند. ظروف هفت سین که شامل آینه، ظرف های بزرگ و کوچک و شمع دانی می شود، در ابعاد مختلفی می توان آنها را به دست آورد.

در کنار این موضوعات دو نوع میناکاری نقاشی و خانه بندی وجود دارد که هر دو بر روی ظروف هفت سین قابل اجراء هستند و این به تنوع محصول افزوده است.

فروش مستقیم سفال مینا کاری

فروش مستقیم سفال مینا کاری از مرکزی که فروش مستقیم سفال مینا کاری را انجام می دهد، می توان محصولاتی درجه یک را خریداری نمود. اما تهیه کالا به این طریق، خوبی های متعددی دارد که می خواهیم در زیر به چند مسئله اشاره کنیم:

  • معامله را با خود فروشنده اصلی انجام می دهید و خبری از واسطه نیست.
  • محصول را به صورت تضمین شده تهیه می کنید که کالای اصل به دست تان می رسد.
  • کیفیت آن عالی می باشد.
  • از نظر قیمت نیز به صرفه تر است.

اغلب افرادی که کارشان تجارت و صادرات چنین صنایع دستی می باشد و یا فروشنده داخلی هستند، به صورت کلی خرید را از مرجع اصلی انجام می دهند که از جهات متفاوتی به سودشان تمام می شود.

البته این سایت نیز عرضه بدون واسطه را روی دست گرفته و بهترین ظروف سفالی میناکاری شده را که استادان بزرگی تولید نموده اند، به فروش می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما