Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 49 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت سفال خام در تهران - انواع ظروف سفال خام درجه یک - مرکز خرید و فروش انواع سفال

قیمت سفال خام در تهران

قابلمه گرانیتی کوشا و سفال خام در تهران در فروشگاه های بسیاری که در این کلان شهر وجود دارد با قیمت های متفاوتی عرضه می گردد که این تفاوت قیمت ها به عوامل مختلفی بستگی دارد، یکی از این عوامل کیفیت مواد اولیه بکار برده شده در تهیه این ظروف خام است.

استفاده از ظروف سفالی خام برای پخت و پز و نگهداری مواد غذایی بسیار استفاده می شد. همچنین در گذشته برای نگهداری ماست از این ظروف استفاده می شد و به دلیل کشیدن آب ماست باعث چکیده شدن آب اضافی آن گردیده و آن ماست را بسیار لذیذ و دلچسپ می نمود.

سفال خام در تهران

فروش انواع سفال خام در تهران

فروشگاه های بسیاری سفال خام را در تهران عرضه می دارند که می توانید با مراجعه به آن ها این نوع سفال ها را به صورت عمده و تکی خریداری نمود. بسیاری از افراد برای تولیدات خود نیاز به این گونه سفال ها دارند تا بتوانند محصولات خود را تهیه و با قیمت بیشتری به فروش برسانند. امروزه بسیاری از افراد نیز تمایل دارند از ظروف سفالی خام مانند گذشتگان خود استفاده بکنند تا بتوانند از مزایای فراوان این محصولات بهرمند گردند که در ادامه به نمونه های از فواید این ظروف بیان خواهیم کرد. تهران پایتخت کشور ایران و خصوصا از جمله کلان شهرهای این کشور بشمار می روند که نمایندگی های بسیاری این محصولات را برای فروش عرضه می دارند.

 1. طعم خوش و بسیار دلچسپ
 2. افزایش سرعت پخت غذا
 3. کاهش میزان سوختگی غذا و ته گرفتن آن
 4.  کاهش مصرف مواد شوینده

سفال خام در تهران

قیمت خرید سفال خام و بدون لعاب

قابلمه چدنی بوش المان و سفال خام در تهران پس از تولید در کارگاه ها دست به دست می چرخد تا سرانجام به دست مشتریان برسد، به همین منظور قیمت محصول نسبت به فروش آن ها در کارگاه های تولیدی بسیار متفاوت می باشد. کارگاه های تولیدی برای این که بتوانند محصولات تولیدی خود را با همان قیمت اولیه به فروش برسانند راه های بسیاری انجام داده اند یکی از این کار های مفید آن ها نمایندگی های است که در سرتاسر کشور برای عرضه محصولات خود دارند. همچنین برای فروش محصولات خود از روش های دیگری چون شبکه های مجازی بازاریابی کرده و محصولات خود را با قیمت مناسب به فروش می رسانند. از جمله عواملی که بر روی قیمت یک محصول تاثیر مثبت می گذارد عبارتند از:

 1. واسطه ها
 2. هزینه حمل و نقل
 3. هزینه جانبی مانند اجاره فروشگاه، آب، برق
 4. بسته بندی
 5. برچسب کالا

سفال خام در تهران

انواع ظروف سفال خام درجه یک

همانطور که قبلا بیان شد امروزه بسیاری از مردم به جای ظروف فلزی برای پخت مواد غذایی خود ترجیح می دهند از ظروف سفال خام و بدون لعاب استفاده کنند اما قبل از استفاده حتما باید این ظروف را آماده برای پخت غذا کرد. این کار که در ادامه بیان می شد فقط برای اولین بار پخت انجام  می گیرد و در دیگر زمان های استفاده از این ظروف لازم به انجام این کار نیست. مقداری آب و روغن دنبه را در این ظروف سفالی بریزید و بر روی شعله پخش کن قرار دهید و بگذارید محتویات درون این ظروف به مدت 2 تا 3 ساعت با حرارت بسیار ملایم بپزد و سپس مواد درون ظروف را خارج کرده و از آن ها استفاده کنید. سفال خام در تهران دارای تنوع بسیاری است که عبارتند از:

 1. ظروف هفت سین
 2. کاسه
 3. بشقاب
 4. پارچ
 5. لیوان
 6. استکان
 7. نلبعکی
 8. گلدان فانتزی
 9. تندیس

سفال خام در تهران

کارگاه های تولیدی انواع سفال خام در ایران

شاید این سوال در ذهن شما به وجود آمده باشد که سفال خام در تهران به چه نوع ظروفی می گویند؟ می توان در پاسخ به این نوع سوال گفت که ظروف سفالی خام در واقع ظروف بدون رنگ و لعاب می باشند. این ظروف سفالی کاملا خام نیستند بلکه یک مرتبه در کوره ها با درجه بسیار بالا برای پخت قرار گرفته اند. و فقظ به دلیل رنگ و لعابی که ندارند اصطلاحا به آن ظروف سفالی خام گفته می شود از این نوع ظروف خام برای تهیه و تولید بسیاری از صنایع دستی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه به نمونه های از این هنر های زیبا اشاره خواهیم کرد.

 1. میناکاری
 2. کاشی  کاری
 3. نقطه کوبی
 4. پتینه
 5. آینه کاری
 6. نقاشی
 7. رنگ آمیزی

سفال خام در تهران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما