Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 39 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت سرویس ظرف سفالی-تولید عمده انواع ظروف سفالی خام باکیفیت - آرتاووس

قیمت سرویس ظرف سفالی-تولید عمده انواع ظروف سفالی خام باکیفیت

ظروف سفال یکی از صنایع دستی و نتیجه ذوق و هنر هنرمندان سفال کار ایرانی است که همیشه در ایران طرفداران زیادی داشته است. ظروف سفال در خیلی جاها مورد استفاده قرار می گیرد. مثلا در گلخانه ها و گل فروشی ها گلدان های سفال به وفور یافت می شوند. در خانه ها ظروف سفال برای مصارف مختلفی خریداری و مورد استفاده قرار می گیرند. ظروف سفال مصارف دیگری نظیر سفره هفت سین، مجسمه های تزئینی سفالی، ظروف غذاخوری شامل: بشقاب و کاسه و لیوان، ظرف نمک و فلفل و ادویه و بسیاری دیگر هم دارند. برای همین خیلی از فروشگاههای صنایع دستی و مشابه آن این ظروف را به صورت عمده خریداری کرده و برای فروش در اختیار بازدید مشتریان قرار می دهند.

قیمت سرویس ظرف سفالی به صورت عمده حدود 400 هزار تومان هذینه دارد . 

خريد كوزه سفالي در همه جای ایران امکان پذیر است و این یکی از مزیت های کوزه سفالی است 

با این حال ظروف غذاخوری سفالی جای خود را از خانه های ایرانی از دست داده اند و بطور کلی خانواده های ایرانی به سمت ظروف چینی روی آورده اند آن هم به دلیل ارزانی و سبکی

قیمت سرویس ظرف سفالی-تولید عمده انواع ظروف سفالی خام باکیفیت

لیست قیمت سرویس ظرف سفالی

لیست قیمت سرویس ظرف سفالی 1 : نام طرح: شمعدان قاجاری
قیمت: 27،500


2 : نام طرح: کاسه آبگوشتیقیمت: 3،000 ت

3: نام طرح: مرغ خوری 
قیمت: 28،000 ت
اندازه: 30*20 سانتی متر

4: نام طرح: دیس برنج خوری
قیمت: 27،500 ت 
اندازه: 30*20 سانتی متر

5:  نام طرح: شمعدان قاجاری

قیمت: 27،500 ت

ارتفاع: 30 سانتی متر

6: نام طرح : کاسه سفالی

قیمت : 15000 ت

اندازه: 10*8

 

بازار خرید و فروش ظروف سفالی لعابدار

بازار خرید و فروش ظروف سفالی لعابداریک مرکز فروش ظروف سفالی در تهران خانه سفال میباشد به این آدرس :

تهران، منطقه ۱، بلوار کاوه، بوستان ارمغان

لالجین همدان پایتخت قوری چینی سرمه ای و سفال ایران می‌باشد. شهر لالجین یکی از قطب‌های گردشگری استان همدان و به عنوان مرکز سفال و سرامیک در خاورمیانه شناخته شده‌است. شهر لالجین یکی از شهرهای شمالی استان همدان است که در شهرستان بهار واقع شده‌است. این شهر در طول جغرافیایی ۴۸ درجه و ۲۸ دقیقهٔ شرقی و عرض جغرافیایی ۳۴ درجه و ۵۸ دقیقهٔ شمالی قرار گرفته و ۱۷۳۱ متر از سطح دریا ارتفاع دارد…
فروش سفال خام تقریبا تا جیز و برابر صفر است

تولیدکننده انواع سرویس ظرف سفالی

تولیدکننده انواع سرویس ظرف سفالیظروف سفال یکی از صنایع دستی و نتیجه ذوق و هنر هنرمندان سفال کار ایرانی است که همیشه در ایران طرفداران زیادی داشته است. ظروف سفال در خیلی جاها مورد استفاده قرار می گیرد. مثلا در گلخانه ها و گل فروشی ها گلدان های سفال به وفور یافت می شوند. در خانه ها ظروف سفال برای مصارف مختلفی خریداری و مورد استفاده قرار می گیرند. ظروف سفال مصارف دیگری نظیر سفره هفت سین، مجسمه های تزئینی سفالی، ظروف غذاخوری شامل: بشقاب و کاسه و لیوان، ظرف نمک و فلفل و ادویه و بسیاری دیگر هم دارند. برای همین خیلی از فروشگاههای صنایع دستی و مشابه آن این ظروف را به صورت عمده خریداری کرده و برای فروش در اختیار بازدید مشتریان قرار می دهند.

مزایای پخش عمده ظروف سفالی

فروشگاههایی که این ظروف را در مغازه خود برای فروش قرار می دهند، می توانند همه نوع ظروف سفالی را از مراکز پخش عمده ظروف سفالی خریداری کرده و از مزیت های آن برخوردار شوند. برخی از این مزیت ها شامل موارد ذیل است:

  1. خرید از مراکز پخش عمده ظروف سفالی قطعا برای فروشگاهها ارزان تر و مقرون به صرفه تر تمام خواهد شد و همین موضوع باعث می می شود، محصولات با قیمت مناسب تری هم در اختیار مشتریان قرار بگیرد و تعداد مشتریان این فروشگاهها افزایش پیدا کند.
  2. امکان خرید هر نوع ظرف و به هر تعدادی از مراکز پخش عمده ظروف سفالی وجود دارد و فقط کافیست تعداد و نوع مورد نظر اعلام و در اولین محموله به فروشگاه سفارش دهنده ارسال خواهد شد.
  3. در صورت بروز مشکل یا مغایرت و حتی آسیب به ظروف قبل از رسیدن به فروشگاه شرایط بازگشت و تعویض موارد آسیب دیده به راحتی وجود خواهد داشت.
  4. خرید از مراکز پخش عمده ظروف سفال این مزیت را دارد که می توانید انواع محصولات سفالی شهرهای مختلف را در فروشگاه های خود عرضه کنید و نیازی به حضور مستقیم در این شهرها نخواهد بود.

جهت مشاهده احناس به بخش اصلی سایت مراجعه فرمایید.

فروش ظروف سفالی درجه یک

فروش ظروف سفالی درجه یکبرای خرید ویا فروش قوری چینی لیلی و مجنون و ظروف سفالی درجه یک از چند طریق میتوانید اقدام کنید یکی از طریق برنامه دیوار و شیپور و دیگری از طریق سایت های خرید و فروش و یا به صورت حضوری در بازارچه های محلی و بازار های فروش ظروف سفالی .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما