Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت روز گلدان گلخانه ای - آرتاووس

قیمت روز گلدان گلخانه ای

قابلمه استیل تی اند کی و گلدان ها بر حسب محل مورد استفاده به انواعی همچون گلدان گلخانه ای تقسیم بندی می شوند. این گلدان ها اغلب از جنس پلاستیکی بوده و در سایز‌بندی های مختلف و مدل هایی مانند گلدان پلاستیکی گرد، گلدان پلاستیکی جعبه ای، گلدان سطلی و … نیز وجود دارند که با توجه به جنس مناسب خود، محلی مناسب برای رشد و رویش سریع و پربازده انواع گل و گیاه به شمار می آیند. همچنین باید گفت با توجه به تفاوت در جنس و مدل این محصول می‌توان شاهد تفاوت در قیمت گلدان گلخانه ای بود.

قیمت روز گلدان گلخانه ای

راهنمای خرید گلدان گلخانه ای

راهنمای خرید گلدان گلخانه ای محصولات مختلف موجود در محیط گلخانه جهت رشد و رویش بهتر، نیازمند به ابزاری خاص می باشند، ابزاری مانند گلدان می توانند به رشد بهتر محصولات زراعی و حتی گل ها و گیاهان دامن زده و شرایط را برای بازدهی بیشتر آنها فراهم آورند.
همانطور که پیش‌تر نیز بیان شد، بهترین گلدان های گلخانه ای موجود که می توانند بستری عالی برای پرورش انواع گل، گیاه و حتی محصولات زراعی دیگر به شمار آیند، گلدان های پلاستیکی می باشند که عمر و زمان استفاده از آنها در مقایسه با سایر گلدان ها بیشتر خواهد بود.

اما موضوع به اینجا ختم نشده و برای شما که تصمیم به خرید گلدان های گلخانه ای به صورت عمده داریم، نکاتی را بیان خواهیم کرد که راهنمای خریدتان بوده و با تکیه بر آنها می توانید انتخاب بهتری را از این گلدان ها رقم بزنید:

  • اگر چه گلدان های گلخانه ای پلاستیکی در رنگ های متنوعی دیده می شوند، اما یکی از بهترین رنگ ها جهت انتخاب، گلدان سیاه است، به چند دلیل، اول اینکه این گلدان ها به وفور عرضه گشته و در نتیجه دسترسی به آنها آسان‌تر است، همچنین از دوام بیشتر و قیمت کمتر نیز برخوردار می باشند.
  • بهترین سایزی هم که از این گلدان ها می توانید انتخاب نمایید، گلدان گلخانه ای سایز 10 خواهد بود، چرا که فضای کافی برای کاشت انواع محصولات را داشته و در ضمن با مشتریان بیشتری روبروست.
  • گلدان های جعبه ای جهت کاشت های ردیفی، گزینه مناسبی بوده و می توانید این گلدان ها را هم که خواهان زیادی دارند، خریداری نمایید.

فروش مستقیم گلدان گلخانه ای

فروش مستقیم گلدان گلخانه ای در حال حاضر با توجه به کاربرد گسترده انواع گلدان در فضاهای گلخانه ای، شاهد فروش گلدان گلخانه ای به اشکال مختلف توسط مراکز مختلف می باشیم.

امروزه افراد زیادی درباره قابلمه چدن اس پی اس نیز مطلع نمی باشند به همین منظور فروش این نوع کالا کمی کاهش پیدا نموده است.
برای مثال می توان مرکز پیش رو را نام برد که در حوزه فروش مستقیم انواع گلدان گلخانه ای فعالیت داشته و بنابراین توسط آن می توانید با پرداخت قیمت کمتر بابت فروش بی واسطه، گلدان های گلخانه ای ارزان، با کیفیت و متشکل از این سایز و اندازه ها را دریافت نمایید:

  1. گلدان گلخانه ای سایز 4: دارای پهنای دهانه 19/5 سانت و ارتفاع 19 سانت، بسیار سبک وزن و در حدود 122 گرم، قابلیت زهکشی مناسب.
  2. گلدان گلخانه ای سایز 7: دارای پهنای دهانه 22/5 سانت و ارتفاع 21/5 سانت، مناسب جهت نگهداری انواع اقلام کشاورزی.
  3. گلدان گلخانه ای سایز 10: ساخته شده از پلاستیک درجه یک، دارای پهنای دهانه 10 سانت و ارتفاع 10 سانت، به دلیل زهکشی مناسب کف، منجر به جوان نگه داشتن انواع گل ها و گیاهان خواهد شد.
  4. سایز 15: دارای پهنای دهانه 14/5 سانت و ارتفاع 13 سانت، مناسب جهت کاشت های نشایی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما