Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت روز ظروف سرامیکی - آرتاووس

قیمت روز ظروف سرامیکی

قیمت روز ظروف یکبار مصرف و ظروف سرامیکی به عوامل متعددی مربوط می شود. از جمله مهمترین این موارد می توان به طراحی و نوع برند سازنده آنها اشاره کرد. البته همان طور که می دانید همواره خرید این محصول به صورت مستقیم و بدون واسطه می تواند تا حد زیادی قیمت این محصول را کاهش دهد.

قیمت روز ظروف سرامیکی

معرفی انواع ظروف سرامیکی

معرفی انواع ظروف سرامیکی

امروزه سرامیک ها به عنوان یکی از پرکاربردترین وسایلی بوده که در زندگی ما نقش ایفا می کنند. بین کاربردهای گوناگون این ماده، ظروف سرامیکی پذیرایی فقط بخش بسیار کوچکی را به خود اختصاص می دهد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سرامیک نقش بسیار مهمی در جراحی استخوان، عایق های الکتریکی، ابر رساناها و حتی سفرهای فضایی ایفا می کنند. اما بیشتر ما هم به صورت روزانه با سرامیک ها سروکار داریم بدون اینکه متوجه باشیم.

قابلمه گرانیتی سایز 40 و ظروف سرامیکی زیر برای قرار دادن روی میز ناهارخوری یا قرار دادن در بوفه پذیرایی، گزینه بسیار مناسبی هستند. این مدل ها هم کیفیت و کارایی بالایی دارند و هم زیبایی خاصی که مطمئنا هر فردی در برخورد اول با آنها متوجه این مورد اساسی در آنها خواهد شد.

در حال حاضر انواع متنوعی از ظروف آشپزخانه در کشور تولید می شود که ظروف سرامیکی یکی از پر طرفدارترین انواع آنها می باشند. برای آشنایی با انواع این ظروف بهتر است تا پایان این مقاله با ما همراه شوید. در این جا به صورت اجمالی به انواع ظروف سرامیکی اشاره می شود.

میوه خوری: می توان گفت میوه خوری یکی از ضروری ترین ظروف پذیرایی است که هم در مصارف روزانه و هم مهمانی ها نقش مهمی دارد. این ظروف با تنوع زیادی عرضه می شود و یکی از مدل های رایج آن، میوه خوری های پایه دار است که جلوه خاصی به پذیرایی شما می بخشد.

آجیل خوری: اگرچه از ظروف آجیل خوری روزانه و به صورت منظم استفاده نمی شود، اما از اهمیت کاربرد آن برای ضیافت ها نمی توان چشم پوشی کرد. این ظروف در مدل های مختلفی مانند آجیل خوری پایه دار و یا ست های آجیل خوری عرضه می شوند.

شکلات خوری: یکی دیگر از مواردی که می تواند پذیرایی شما را تکمیل کند، یک شکلات خوری زیبا با شکلات های رنگارنگ است. طرح های گوناگونی از این ظروف به چشم می خورد که از میان آنها می توان به شکلات خوری های درب دار، دو طبقه یا سه طبقه اشاره کرد.

کیک خوری: همانطور که از نام آن مشخص است، از این ظروف برای سرو کیک و شیرینی استفاده می شود. انواع مختلف آن مثل ست های کیک خوری و یا مدل های درب دار رایج است.

ژله خوری: پذیرایی از مهمانان با انواع دسرها از جمله ژله، به نوعی تکمیل کننده پذیرایی شما است. استفاده از انواع مختلف ست های ژله خوری، مثل ظروف پایه بلند و شامپاینی گزینه خوبی برای این منظور است.

مرغ خوری: یکی از ظروف پر کاربرد برای چیدمان میز غذاخوری شما است که می تواند برای سرو غذاها و حتی سالادهای مختلف نیز مورد استفاده قرار گیرد.

دیس برنج: یکی از مهم ترین و کاربردی ترین ظروف برای سرو غذا به خصوص برنج به حساب می آید. انتخاب مدل های مناسب آن با توجه به دیگر ظروف پذیرایی و غذاخوری، می تواند جلوه خاصی به میز شام و نهار شما ببخشد.

خرید مستقیم ظروف سرامیکی

خرید مستقیم ظروف سرامیکی سرامیک ها جزء وسایلی هستند که ما دوست داریم با آنها ارتباط داشته باشیم. محبوب ترین مدل های سرامیک را معمولا ظروف آشپزخانه و پذیرایی تشکیل می دهند. خرید ظروف سرامیکی به صورت مستقیم و بدون واسطه و از طریق همین سایت صورت می گیرد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما