Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروش مستقیم سفال بیسکوئیتی - آرتاووس

فروش مستقیم سفال بیسکوئیتی

ظروف سفالی به دلیل دارا بودن طرح و نقش های زیبا و سنتی یکی از ظروف پر طرفدار و محبوب در کشور می باشند. این ظروف از بهترین انواع سفال ساخته می شوند. سفال بیسکوئیتی یکی از انواع سفال خام است که برای تولید انواع محصولات سفالی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در کوره های سفالگری با دمای بالا پخته می شود. فروش مستقیم سفال بیسکوئیتی با کیفیتی عالی توسط این سایت صورت می پذیرد.

فروش مستقیم سفال بیسکوئیتی

معرفی انواع سفال بیسکوئیتی

معرفی انواع سفال بیسکوئیتی انواع سفال بیسکوئیتی در مناطق مختلف کشور از جمله میبد در استان یزد، لالجین در استان همدان، میناب، گناباد و …. با بهترین کیفیت تولید می شود. بر روی سفال بیسکوئیتی می توان هنرهای بسیار زیبا و منجصر به فردی ار جمله مینا کاری،  نقاشی و پتینه کاری را خلق کرد.
این سفال امروزه به صورت عمده در مناطق مختلف کشور تولید شده و برای کاربردهای متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. در میبد سفالگری با خاک سفید انجام می شود و از لعاب های رنگی برای ساخت انواع ظروف سفالی استفاده می کنند. نقوش استفاده شده بر روی این ظروف بسیار زیباست.
امرورزه با استفاده از سفال خام انواع اشیاء سفالی تزئینی و مصرفی را با بهترین کیفیت طراحی و تولید می کنند. هنرمندان خوش ذوق کشورمان در بسیاری از مناطق به وسیله ابزار مختلف انواع ظروف سفالی را در طرح و نقش های بسیار شکیل و جذاب طراحی و تولید می کنند.
این محصولات دارای رنگ های بسیار زیبایی هستند و مشتری با توجه به سلیقه و نوع دکوراسیون منزل می تواند این محصول را تهیه نماید. این ظروف قیمت بسیار مناسبی نسبت به انواع دیگر ظروف دارند و یکی از هنرهای دستی و اصیل ایرانی می باشند.

خرید مستقیم سفال بیسکوئیتی

خرید مستقیم سفال بیسکوئیتی خرید سفال بیسکوئیتی به صورت مستقیم و بدون واسطه بسیار مقرون به صرفه می باشد، چرا که با هزینه پایین تری می توان این محصول را در حجم بالا خریداری نمود و امروزه اغلب مشتریان این نوع خرید را به دلیل مزیت های فراوانی که دارد ترجیح می دهند همچنین فروشنده نیز در مدت زمان کوتاهی کالای خود را به فروش می رساند. سفال های بیسکوئیتی یا سفال های خام برای لعاب دار شدن ظروف سفالی کاربرد زیادی دارند. ظروف سفالی به صورت دست ساز و یا با استفاده از چرخ تولید می شوند و پس از تولید آماده تزئین بر روی بدنه می شوند که تزئین نیز به دو روش انجام می گردد که شامل تزئین بر روی بدنه خام و تزئین با رنگ لعاب می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما