Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 42 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروش ظروف سفالی هفت سین اصفهان | تولید انواع ظرف های سفالی مرغوب در اصفهان - آرتاووس

فروش ظروف سفالی هفت سین اصفهان | تولید انواع ظرف های سفالی مرغوب در اصفهان

فروش ظروف سفالی هفت سین اصفهان و قابلمه سایز 34 زرفام، امروزه با افزایش خوبی نیز روبرو بوده است به همین منظور اکثر شرکت های درون کشور اقدام به تولید و فروش آن نموده اند.

درمورد کاسه سفالی و لاجین همدان

مدیریت کل میراث فرهنگی، صنایع دستی استان همدان از کاندید شدن شهر لالجین به عنوان شهر خلاق در دنیا خبر داد.

ریحان سروش‌مقدم در کارگروه گفت: در راستای تصویب شدن معرفی شهر خلاق یونسکو در سال 2015 میلادی  دو شهر اصفهان و تبریز به عنوان استان های خلاق کشور تعیین شدند که در سال ۲۰۱۶ شهر لالجین نامزد ثبت شهر خلاق در یونسکو می باشد.

سروش‌مقدم اظهار داشت: باید اقدامات لازم برای تبادلات و ارتباطاتی بین شهرهای خلاق دنیا برای فراهم کردن شرایط ویژه در لالجین در راستای تبدیل شدن به کاندیدای شهر خلاق، برقرار شود.

فروش ظروف سفالی هفت سین اصفهان | تولید انواع ظرف های سفالی مرغوب در اصفهان

خریدار عمده ظروف سفالی هفت سین

خریدار عمده ظروف سفالی هفت سینقابلمه استیل مارک بلاژیو و ظروف غذا خوری سفالی کنار سفال های قدیمی و خاطره انگیز فیروزه ای که برای خوردن غذا تولید می شوند، امروز ظروف غذاخوری سرامیکی و چینی با نقاشی زیرلعابی، طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. این ظروف عمدتأ در شهر لالجین همدان تولید می شوند. مجموعه ی کامل ظروف غذاخوری سفالی، شامل پارچ و لیوان، نمکدان، ترشی خوری، ماست خوری، دیس کباب، دیس برنج، بشقاب پلوخوری، پیش دستی و میوه خوری، خورشت خوری، کاسه آبگوشتی، پارچ دوغ خوری و… را می توانید در این دسته مشاهده و خرید کنید.

فروش ظروف سفالی هفت سین اصفهان:

فروش اینترنتی سفالی ، ظروف غذاخوری سفالی خام و لعابدار با قیمت ارزان از طریق فروشگاه اینترنتی ظروف سفال ایران به فروش می رسد. در این مرکز فروش همچنین سرویس غذاخوری فانتزی، سرامیکی، رنگی و لعابدار از محصولات همدان، یزد و … تهیه و توزیع می گردد.

مرکز خرید ظروف سفالی در اصفهان

مرکز خرید ظروف سفالی در اصفهانفروش سفال خام

گاهی اوقات ظروف سفالی را بدون این که رنگ و لعابی به آن اضافه شود به صورت خام مورد استفاده قرار می دهند.

به عنوان مثال نوع خام برای ماست بندی ظرف مناسب تری نسبت به نوع لعابدار آن است.

آب ماست را به خود گرفته و ماست داخل آن مانند چکیده می باشد که بسیار خوش طعم است.

برای درست کردن ماست چکیده آن را در پارچه ای ریخته می گذارند آب ماست برود که کار خیلی ساده ای نیست

و مشکلات خاص خودش را دارد. ولی با ظرف سفالی هیچ کار اضافه ای نیاز نیست.

به خودی خود ماست را چکیده می کند.

صادرات انواع ظروف سفالی ایرانی درجه یک

صادرات انواع ظروف سفالی ایرانی درجه یکآدرس بازار سفال خام تهران :

ظروف سفال تزئینی در تهران از بازار خوبی برخوردار است و دارای مشتریان زیادی است. قابل توجه فروشندگان عمده و خرده جهت خرید ارزان و بدون واسطه این محصولات.

  • ظروف سفال تزئینی
  • گلدان سفالی تزئینی
  • آبنمای سفالی تزئینی
  • ظروف سفال تزئینی میناکاری
نمونه هایی از میناکاری روی سفال:
  • هفت سین مینا کاری
  • ساعت مینا کاری
  • پرنده مینا کاری

پخش عمده ظرف های سفالی خام

پخش عمده ظرف های سفالی خامبشقاب های خام دارای چندین طرح و اندازه می باشند. طرح های گرد و ساده آن (بشقاب سفالی خام) می باشد و نوع دیگر آن بشقاب طرح دار یا بشقاب چند ضلعی یا هشت ضلعی می باشد که خود دارای چند طرح می باشد که شما چند طرح از آن را در اینجا مشاهده میکنید.

بشقاب سفالی خام 15 سانتی یکی از کوچک ترین سایز ها در بین بشقاب های سفالی خام است که یکی از پر فروش ترین ها، در بین بشقاب های سفالی خام است.

قطر این بشقاب همان طور که از نامش پیداست 15 سانتی متر می باشد و وزن آن نیز 270 گرم است گه با توجه به وزن بسته بندی آن نیز 350 گرم لحاظ شده است.

بشقاب سفالی 15 سانتی توسط دست و توسط چرخ سفالگری ساخته می شوند و سپس سفالگرهای سفال استور با استفاده مهارت خویش این بشقاب ها را به صورت کاملا گرد و بدون تاب در می آورند و پس از کمی خشک شدن آنان را بار دیگر با استفاده از چرخ سفالگری و این بار با استفاده از ابزار های مخصوص سفالگری آن را تراش داده و پس از آن نیز به اصطلاح شسته می شوند. (به معنی صاف و یک دست کردن سطح بشقاب). بشقاب های 15 سانتی متری به دلیل اینکه 100% کار دست می باشند ممکن است در سایز آنان (قطر) در حد چند میلی متر اختلاف سایز باشد که مشکلی در بر نخواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما