Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 40 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروش ظرف سفالی در ایران | بزرگترین تولیدی ظرف سفالی - آرتاووس

فروش ظرف سفالی در ایران | بزرگترین تولیدی ظرف سفالی

فروش قابلمه گرانیتی کوشا و ظرف سفالی در ایران از رونق بسیار خوبی برخوردار است. زیرا که ظروف های چینی و ملامینی ارزش خود را از دست داده اند و امروز شاهد آن هستیم روز به روز به استفاده از ظروف سفالی دارد اضافه می شود.
تولید کنندگان ظروف سفالی در کاربرد های مختلف این ظروف را طراحی می کنند که یکی از این کاربرد ها ظروف غذاخوری سفالی است. ظروف غذاخوری سفالی بیشتر در سفره خانه ها و رستوران های سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر کاربرد های این ظروف می توانیم به تزیینات خانه و منازل اشاره کنیم که اکثر بانوان برای طراحی و دیزاین منازل خود از این ظروف استفاده می کنند.

فروش ظرف سفالی در ایران | بزرگترین تولیدی ظرف سفالی

ظروف سفالی یزد

ظروف سفالی یزدقابلمه چدنی بوش المان و ظروف سفالی یزد از با کیفیت ترین و معتبر ترین ظروف سفالی است که در ایران تولید می شود. شهر یزد با سابقه چند صد ساله در زمین سفالگری و تولید انواع ظروف سفالی به عنوان یکی از قطب های تولید سفال در جهان مطرح است. تولیدات این شهر را به راحتی می توان خریداری کرد و برای دسترسی بیشتر می توان عضو کانال تلگرام ظروف سفالی شد و از آن طریق به تمامی محصولات دسترسی پیدا کرد.
در شهر یزد تولیدی های زیادی وجود دارد که ظروف سفالی مختل را با بهترین کیفیت تولید می کند و به شهر های مختلف ایران صادر می کند که از جمله این شهر ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. کرج
 2. تهران
 3. تبریز
 4. گرگان
 5. ساری
 6. رشت
 7. اردبیل
 8. مشهد
 9. اراک
 10. همدان

مرکز فروش سفال خام

مرکز فروش سفال خاممرکز فروش سفال خام در تجریش است اگر شما هم قصد دارید یک خرید ارزان اما با کیفیتی داشته باشید حتما به بازار عمده فروشی سفال کرج سری بزنید. در این بازار شما می توانید انواع و اقسام سفال ها را شکار کنید که از جمله این موارد می توانیم به ظروف سفالی رنگین کمانی اشاره کنیم. برای خرید ظروف سفالی به مواد خام آن باید توجه داشت چرا که اگر آن مواد خام که همان خاک رس است مرغوبیت بالایی نداشته باشد کیفیت کار خوب از آب در نمی آید و در نتیجه نمی توان آن را در هر کارکردی مورد استفاده قرار داد.
یکی از بزرگترین مراکز فروش سفال خام در اصفهان وجود دارد جایی که سالانه صد ها کانتینر به استان های مختلف کشور صادر می ود.

بازار سفال در ایران

بازار سفال در ایراندر ایران بازار سفال روز به روز رونق بیشتری کسب می کند. علت این امر هم علاقه زیاد مردم به ابزار ها و وسایل سنتی است. در این چند سال اخیر وسایل سنتی همچون گیوه و ظروف سفالی در میان مردم جایگاه ویژه ای پیدا کرده است و امروز شاهد هستیم که بیش از نیمی از فروش ظروف در بازار متعلق است به ظروف سفالی.
برای خرید این ظروف سفالی شما می توانید به نزدیک ترین نمایندگی شهر خود مراجعه کنید. به عنوان مثال برای خرید سفال خام در شیراز شما می بایست به فروشگاه صنایع دستی مراجعه کنید و محصول خود را انتخاب نمایید.

معرفی برترین تولید کنندگان ظروف سفالی

معرفی برترین تولید کنندگان ظروف سفالیفروش کوزه سفالی بدون لعاب از جمله محصولاتی است که از مجموعه های سفالگری به بیرون عرضه می شود. برای این که بتوانید یک ظروف سفالی پر فروشی داشته باشید باید ابتدای امر کیفیت و زیبایی آن را ارتقا دهید. کاری که برند های زیادی در ایران انجام داده اند. این شیوه نه تنها باعث می شود شما فروش بیشتری را تجربه کنید بلکه رفته رفته به عنوان یک برند معتبر خود را در بازار معرفی خواهید کرد و ازین پس معیار خرید برند شما خواهد بود.
ما برای این که شما بتوانید خرید مطمئنی را داشته باشید و از محصول خریداری شده خود رضایت کافی را داشته باشید برخی از برند های معروفی که در ایران فعالیت می کنند و حجم فروش و رضایت مشتریان از آن ها بالا تر است را معرفی خواهیم کرد:

 1. بامبو
 2. لاویوا
 3. پرانی
 4. پاشا باغچه
 5. ام جی اس
 6. مورانو
 7. آوا ور
 8. دولف
 9. رومنس
 10. کورل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما