Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروش انواع ظرف دیزی سفالی در تهران - آرتاووس

فروش انواع ظرف دیزی سفالی در تهران

فروش قابلمه 10 پارچه کاسیو و ظرف دیزی سفالی در تهران روزانه با افزایش زیادی نیز روبرو می باشد به همین منظور شرکت های زیادی در این زمینه به فعالیت می پردازند.

دیزی سفالی ها را میتوان از سایت های معتبر یا مغازه های که در بازار وجود دارند را به سادگی میتوان خریداری کرد  و در خانه به راحتی از ان ها استفاده نمود.

فروش انواع ظرف دیزی سفالی در تهران

انواع ظرف دیزی سفالی

انواع ظرف دیزی سفالی دیزی یا آبگوشت

دیزی  ظرفی است که آبگوشت را در آن می‌پزند. در لغت نامه دهخدا درباره معنی واژه دیزی آمده است :

قابلمه گرانیتی جلا مبین و ظرف طعام‌پزی کوچک گلین و یا مسین (ناظم الاطباء) قسمی دیگ سفالین که در آن بیشتر گوشت و گاه آش پزند. دیگ از گل پخته. هرچند با ورود انواع دیگ و قابلمه استفاده از دیزی برای پخت آبگوشت کمتر شده است، اما به هر حال هنوز هم بسیاری از افراد آبگوشت واقعی را آبگوشتی می‌دانند که در دیزی پخته شده باشد. استفاده از دیزی از آنجا برای پخت آبگوشت اهمیت دارد که با استفاده از این ظرف مواد به آرامی در مدت زمان زیاد پخته می‌شوند و به این ترتیب غذا عطر و طعم ویژه‌ای می‌یابد و به اصطلاح جا می‌افتد. دیزی ۳ نوع دارد، دیزی سنگی، سفالی و مسی که دیزی سفالی معمولا رواج بیشتری دارد.

هر چند امروز آبگوشت کمتر جایی در منوی رستوان‌های ایرانی دارد، اما هنوز هم کسانی هستند که آبگوشت را عصاره فرهنگ و نماد هویت فرهنگی ایران در مقوله خوراک می‌دانند که در ادوار مختلف تاریخی در بین تمام اقشار رواج داشته و مورد استفاده در بسیاری از مجالس بوده است. از معروف ترین انواع آبگوشت می توان به : آبگوشت ساده ، آبگوشت بزباش، آبگوشت میوه، آبگوشت لیمو، آبگوشت برنج، آبگوشت قوره و آبگوشت بامیه اشاره کرد.

فروش ظرف دیزی سفالی در تهران

فروش ظرف دیزی سفالی در تهران خرید ظرف دیزی سفالی

خواص استفاده از ظروف سفالی برای پخت غذا

ظرف دیزی سفالی معمولا در گذشته از ظروف سفالی بدون لعاب برای خنک ماندن آب استفاده میکرده اند امروزه به دلیل زیبایی که این ظروف دارند مردم به این ظرف های سنتی روی آورده اند زیرا از هیچ ماده مضری در ساخت این ظرف ها استفاده نشده است

ظروف سفالی در رنگ های بسیار زیبای سبز و فیروزه ای در بازار موجود میباشد و اگر این ظروف دارای لعاب خوب و مناسبی باشد میتواند از آنها برای پخت و پز نیز استفاده کرد

ایرانیان باستان در هزاره دهم پیش از میلادی و در محدوده های بین النهرین موفق به ساخت ظروف سفالی شده اند و این نشان دهنده این میباشد که ایرانیان باستان میلی به استفاده از ظروف سنگی و چوبی نداشته اند

جالب است بدانید که باستان شناسان ایرانی موفق به کشف ظروف سفالی که مربوط به 8 هزار سال پیش از میلاده بوده است در روستای گنج دره در کرمانشاه شده اند که این کشفیات به شکل ظروف غذاخوری بسیار زیبایی شده است.

لیست قیمت ظرف دیزی سفالی

لیست قیمت ظرف دیزی سفالی قیمت فروش ظرف دیزی سفالی

خرید دیزی سفالی برای مغازه یا حتی خانه را میتوان از خود سازنده به راحتی دریافت نمود به راحتی استفاده کرد

برای مغازه و پخش ان میتوان از تولید کننده درخواست کنید به صورت عمده به شما بفروشد و شما میبینید که ارزانتر است.

فروش عمده دیزی سفالی

فروش عمده دیزی سفالی خرید عمده ظرف دیزی خوری

ظرف دیزی آبگوشت که در تصویر مشاهده میکنید در مدل دو رنگ با بدنه ای از جنس سفال به همراه روکش لعابی سبز تولید و در دسته بندی ظروف لعابی به بازار عرضه گردیده است. این ظرف دیزی خوری دارای یک درب کوچک می باشد که علاوه بر حفظ دمای غذای داخل ظرف، از ورود هرگونه آلودگی نیز جلو گیری می نماید. درب و قسمت پایین ظرف در رنگ قهوه ای (سفالی) است که تلفیق آن با رنگ سبز بدنه ( دسته ) آن با ظاهر کلاسیک و زیبای خود، زیبایی خاصی را به محیط هایی با تم قدیمی و یا مدرن خواهد بخشید. طراحی سنتی این ظروف به شما این امکان را میدهد تا از این ظرف آبگوشت خوری علاوه بر استفاده متداول، به عنوان ظروف دکوری در تزئین دکوراسیون منزل، رستوران های سنتی و … نیز استفاده نمایید. شما می توانید این دیزی سفالی کوچک را در به صورت عمده و قیمتی مناسب از این فروشگاه عرضه کننده خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما