Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 52 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروشگاه سفال تزئینی در اصفهان - آرتاووس

فروشگاه سفال تزئینی در اصفهان

سفال تزئینی در اصفهان در بسیاری از فروشگاه های تولید کننده این محصول عرضه می گردد و شما می توانید به راحتی با مراجعه به این نوع مراکز محصول مورد نظر خود را با کیفیت بسیار بالا و با اصالت خریداری نمایید.

یکی از نماد های هر استان که می تواند برای شما خاطرات بسیار زیبا و دل انگیزی را یادآور باشد سوغات آن استان می باشد ظروف و تابلو سفالی تولید شده در اصفهان به دلیل ویژگی های خاصی که دارد می تواند سوغات بسیار زیبایی برای به یادگار بردن از این شهر را داشته باشد.

فروش انواع ظروف سفال تزئینی اصفهان

هنگامی که به شهر اصفهان برای دیدن این شهر زیبا مسافرت می کنید حتما باید سری به بازار این شهر زیبا هم بزنید و محصولات و سوغات این شهر نیز در این بازار مشاهده کنید یکی از جمله سوغات این شهر که چشم هر بیننده ای را خیره می کند ظروف سفال در اصفهان است که هنر دست سفالگران چیره دست اصفهان می باشد.

برای تزئین ظروف سفالی شیوه های بسیار زیادی وجود دارد که لعاب یکی از این نمونه از آن روش ها می باشد شما هنگامی که برای خرید محصول مورد نظر خود به این فروشگاه ها مراجعه می کنید باید محصولی را انتخاب کنید که دارای ویژگی های زیر باشد که عبارتند از:

 1. لب پریدگی نداشتن
 2. دارای نقش های سنتی و اصیل
 3. به صورت دستی با چرخ سفالگری تولید شده باشد
 4. کیفیت مواد اولیه
 5. نداشتن ناصافی و ناهمواری
 6. حالت تعادل و تقارن بسیار خوبی داشته باشد

فروش انواع ظروف سفال تزئینی اصفهان

پخش عمده انواع ظروف سفالی اصفهان

یکی از جمله مواردی که می تواند محصولات تولیدی یک کارگاه و کارخانه را به مشتریان خود در مناطق دور و نزدیک به درستی معرفی نماید پخش درست محصول می باشد. تولید کنندگان ظروف تزئینی در اصفهان نیز برای عرضه محصولات خود از مراکز پخش استفاده نموده اند تا به درستی محصولات به دست مشتریان برسانند.

هنر سفالگری از جمله نخستین هنر های بشمار می رود که بشریت آن را انجام داد. این هنر روز به روز تکامل یافته است به صورتی که از ابتدای تولید این ظروف تغییرات چشمگیری چه در زمینه محصولات و چه در زمینه انواع ابزار های مورد استفاده داشته اند. یکی از جمله ابزار های که باعث رونق بخشیدن به این کسب و کار شد چرخ سفالگری می باشد. از سایر ابزار های مورد استفاده می توان به مواردی چون:

 1. وسایل و ایزار های که برای تهیه مواد اولیه مورد استفاده قرار می گیرد مانند سنگ شکن، آسیاب
 2. وسایل و ابزار های که برای شکل دادن به بدنه محصولات مورد استفاده قرار می گیرد مانند چرخ سفالگری و دستگاه جولی
 3. وسایل و تجهیزاتی که برای پخت محصولات مورد استفاده قرار می گیرد

سفال تزئینی

تهیه انواع ظروف سفال تزئینی درجه یک

سفال تزئینی در اصفهان از لحاظ زیبایی زبانزد می باشد به صورتی که این محصولات در نقش و نگار های بسیار متنوعی تولید و به بازار عرضه می گردد. از جمله نقش های بکار برده شده در این نوع محصولات می توان به مواردی که در ادامه بیان خواهیم کرد اشاره نمود. استان اصفهان در واقع در مزکز کشور پهناور ایران قرار گرفته است و از جمله شهرهای است که به عنوان مهد تمدن فرهنگی اسلامی ایران بشمار می رود. در این استان به محصولات تولیدی خود روز به روز می افزایند و توانسته اند با تولید محصولات متنوع و زیبا مشتریان بسیاری از مناطق دور و نزدیک برای خرید محصولات خود جذب نمایند.

 1. ظروف آبی رنگ
 2. سفال هفت رنگ
 3. ایجاد نقش به وسیله کنده کاری بر روی ظروف سفالی نیمه خشک
 4. مانند سفال هفت رنگ که بر روی ظروف تولید شده با خاک رس با لعاب های رنگین نقش و نگار می زنند.

سفال تزئینی

کارگاه تولیدی انواع ظروف سفالی تزئینی با کیفیت

کارگاه های تولیدی ظروف سفال عمده تزئینی در اصفان از دو نوع خاک استفاده می کنند. یکی از آن ها می توان به خاک رس که مربوط به خود منطقه مورد نظر می باشد و خاک دیگر از مناطق دیگر کشور ایران تامین می کنند خاک سفید است. از این نوع دو خاک انواع بسیار زیادی محصولات تولید و به بازار عرضه می گردد که در ادامه به نمونه های از آن ها اشاره خواهیم کرد. علاوه بر اصفهان، شهر رضا نیز که یکی از شهرستان های این استان پهناور با مردمان هنرمند و هنر دوست است از جمله قطب های تولید ظروف سفالی بشمار می رود.

 1. کاسه
 2. بشقاب
 3. سرویس چای خوری
 4. گلدان سفالی
 5. زیر سیگاری
 6. شمعدان
 7. لیوان
 8. سرامیک گرانیتی

سفال تزئینی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما