Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروشگاه اینترنتی سفال میناکاری در ایران - آرتاووس

فروشگاه اینترنتی سفال میناکاری در ایران

ظروف سفالی میناکاری گزینه ای مناسب برای هدیه و کادو در مناسبت های متفاوت است. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی سفال میناکاری،  از انواع ظروف سفالی دیدن کنید و با توجه به سلیقه ی مخاطبتان هدیه ای مناسب را انتخاب نمایید.

فروشگاه اینترنتی سفال میناکاری

فروشگاه اینترنتی سفال میناکاری در ایران

در دنیای امروز که مشغله های کاری و زندگی بسیار زیاد تر شده است و سبب شده تا وقت کمتری را بتوانیم برای بقیه امور زندگی مانند خریدن یک کادو برای شاد کردن عزیزانمان داشته باشیم، خرید از فروشگاه های اینترنتی می تواند گزینه ای مناسب باشد.
در حال حاضر تعداد زیادی فروشگاه اینترنتی سفال میناکاری در ایران مشغول به کار هستند و روزانه سفارش های زیادی را به سراسر ایران ارسال می کنند.
ظروف میناکاری در ایران طرفداران زیادی دارد و می تواند به عنوان یک کالای دکوری در بهترین جای خانه استفاده شود.

فروشگاه اینترنتی سفال میناکاری

قیمت سفال میناکاری

برای هر ظروف یکبار مصرف و سفال میناکاری شده، دقت، زمان، بودجه و هنر زیادی صرف شده است و ارزش هنری زیادی دارد.
میناکاری، هنر دست انسان است و از نظر مادی نیز با ارزش است. قیمت سفال های میناکاری بر اساس موارد زیر تعین می شود:

  • اندازه ی سفال میناکاری شده
  • نوع ظروف میناکاری شده
  • ظرافت و طراحی های بکار رفته در سفال
  • کیفیت رنگ استفاده شد رنگ آمیزی
  • هزینه ی مواد اولیه برای میناکاری بر روی سفال

بر اساس موارد فوق در بازار قیمت ظروف سفالی میناکاری شده، تعیین می شود. ظروف سفالی میناکاری شده به عنوان کالای صادراتی هنر سنتی مردم ایران به کشور های دیگر صادر می شود.
همچنین بسیاری از توریست هایی که ایران را انتخاب می کنند این کالا برای سوغات انتخاب می نمایند.

فروشگاه اینترنتی سفال میناکاری

تاریخچه میناکاری در ایران

در ایران تاریخچه ی قابلمه گرانیتی سایز 40 و مینا کاری به 5000 سال قبل بر می گردد. میناکاری در گذشته بیشتر بر روی جواهرات انجام می شد، اما امرزوه علاوه بر جواهرات بر روی ظروف مسی، نقره و سفالی انجام می شود.
مینا کاری بر روی جواهرات و طلا امروزه توسط صائبین اهواز انجام می شود و یا بهتر است که بگوییم مرکز میناکاری بر روی جواهرات شهر اهواز است و مرکز میناکاری بر روی ظروف شهر اصفهان می باشد.
مینا کاری در دوره ی صفویان و مغول ها شکل تازه ای به خود گرفت، در دروره ی مغول ها، طرح های مینا کاری برگرفته از طرح ها و لباس های درباریان جایگزین طرح های عربی شد.
در دوره صفویان، طرح های مینیاتور جشن های دربار، شکار و اسب سواری جایگزین طرح ها شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما