شرکت صنایع دستی آرتاووس شما را به خرید بهترین انواع سفال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش کننده سفال برای هفت سین

سفال برای هفت سین

امروزه تعداد شرکت های پخش کننده سفال هفت سین روز به روز در حال افزایش هستند ، رقابت شدیدی میان این شرکت ها وجود دارد، از این رو شرکت ها در تلاش هستند که عملکرد بهتری را در این زمینه ارائه دهند.

علاقه ایرانیان به سفال و سفال گری

ایرانیان از گذشته باستان تا به امروز علاقه بسیار زیادی به هنر سفال گری دارند، سفال گری هنری بسیار زیبا است و طرفداران خاص خود را دارد.

سفال گری در عین حال که هنری بسیار زیبا است،خیلی هم سخت می باشد، شاید برای شما که از دور به این رشته نگاه می کنید کار یک سفال گر زیاد سخت نباشد اما در حقیقت این رشته هنری سختی های خاص خود را دارد.

سفال برای کارهای مختلفی استفاده می شود سفال گر با سفال مرغوب و با کیفیت می توانند ظروف و اشکال زیبا خلق کرد، سفال گر می توانند مجسمه های سفالی و گلدان ها و کوزه ها و بسیاری دیگر از اجسام را با سفال شکل بدهد.

از گذشته تا به امروز ایرانیان عید نوروز را جشن می گیرند و در کنار هم جمع می شوند و سفره هفت سین را که شامل هفت نماد است را در کنار خانواده تزئین می کنند.

به دلیل این علاقه زیاد به هنر سفال گری این هفت نماد هفت سین را در ظروف زیبای سفالی قرار می دهند و سفره خود را با ظروف سفالی تزئین می کنند.

سفال برای هفت سین

انواع سفال های نقش برجسته

  • سفال نقش برجسته ناپلئون
  • سفال نقش برجسته سیمرغ
  • سفال نقش برجسته لیلی و مجنون
  • سفال نقش برجسته درویش

سفال برای هفت سین

شرکت های پخش کننده سفال در ایران

به دلیل استقبال زیاد و علاقه ایرانیان به هنر ظریف و ماهرانه سفال گری همواره مراکز هنری گوناگون و کانون های هنری موجود در کشور خواستار سفال های مرغوب و با کیفیت هستند، بر این اساس شرکت های پخش کننده سفال های مرغوب همواره در تلاش هستند که بتوانند بهترین خدمات رسانی را ارئه بدهند.

شرکت های پخش کننده سفال که اکنون در ایران در حال فعالیت و خدمات رسانی هستند باید بتوانند سفال های مرغوب خود را به تمامی نقاط ایران که خواستار سفال هستند ارسال کنند.

سفال گر این اجسام و ظروف را در بازار به نمایش می گذارد و به دلیل علاقه زیاد ایرانیان همواره این هنرها مورد توجه قرار می گیرد و بر همین اساس فروش خوبی هم در بازار دارد و هر چه فروش این ظروف سفالی بیشتر شود تقاضای مراکز هنری برای سفال با کیفیت بیشتر می شود و شرکت های پخش کننده باید فعالیت های خود را دو برابر کنند.

مهندس اعصم عبداللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت صنایع دستی آرتاووس شما را به خرید بهترین انواع سفال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید