Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 44 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
سایت فروش سفال رنگ شده - آرتاووس

سایت فروش سفال رنگ شده

قابلمه استیل تی اند کی و سفال رنگ شده در سایت اینترنتی در تنوع بسیار بالا به فروش می رسد به طوری که شما با مراجعه به این سایت ها دیگر نیاز نیست و وقت و زمان خود را صرف جستجو کردن دنبال سفال مورد نظر خود صرف کنید.

سفال ها از گذشته تا کنون از لحاظ تنوع و نقش و نگار های بکار برده شده در آن ها بسیار پیشرفت نموده به طوری که شما می توانید در میان انواع این محصولات ظروف سفالی مورد نظر خود را انتخاب نموده و خریداری نمایید.

سایت خرید انواع سفال رنگ شده

فروشگاه های اینترنتی بسیاری وجود دارد که به فروش قابلمه چدن اس پی اس و ظروف سفال رنگ شده می پردازند و شما می توانید در هر کجای کشور باشید با مراجعه به این سایت ها و تنها با یک کلید ساده محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید . این سایت ها در واقع یک پل ارتباطی میان خریداران و فروشندگان می باشد که گویا شما به صورت مستقیم از آن کارگاه های تولیدی بدون هیچ گونه واسطه ای خرید می کنید. در این فروشگاه های اینترنتی انواع ظروف سفالی عرضه شده است و آن ها برای این که بتوانید به راحتی محصول خود را خریداری نمایید همراه هر محصول عکس و سایر مشخصات مربوط به محصول را گذاشته اند که شما باید در هنگام خرید به مواردی که در ادامه بیان خواهد شد توجه نمایید.

 1. اندازه
 2. رنگ
 3. قیمت
 4. وزن
 5. کیفیت
 6. کارگاه تولید کننده
 7. خدمات پس از فروش
 8. ارسال رایگان
 9. بسته بندی محصول

سفال رنگ شده

خرید اینترنتی ظروف سفالی درجه یک

ظروف سفالی که در کارگاه های سفالگری تولید می شوند ابتدا به صورت خام است و برای این که به آن ظروف سفالی جلوه زیباتری بدهند آن ها را به صورت سفال رنگ شده و لعابدار تزئین و به بازار عرضه می دارند. یکی از راه های خرید این ظروف سفالی بسیار زیبا که می توانید برای هرچه زیباتر شدن محیط خانه خود از آن استفاده کنید، خرید اینترنتی می باشد. شاید این سوال در ذهنتان به وجود بیاید که چگونه می توان اعتماد کرد به این سایت های اینترنتی و ظروف سفالی که از جمله اقلام شکستنی می باشد خریداری کرد؟ همانطور که گفته شد شما هنگامی که محصول مورد نظر خود را از فروشگاه های معتبر خریداری می کنید آن ها محصولات خود را ضمانت می کنند تا صحیح و سالم به دست شما در کوتاهترین زمان برسد. این ظروف زیبا با استفاده از رنگ های که در ادامه بیان خواهیم کرد رنگ و لعابدار می شوند.

 1. لعاب مصری
 2. لعاب سربی
 3. لعاب خاکستر
 4. لعاب گل رس
 5. لعاب نمک

سفال رنگ شده

کارگاه تولیدی انواع ظروف سفالی

کارگاه ها به منظور براق شدن، شفافیت، انعکاس نور، عمق بخشی در ظروف سفالی رنگ دار و لعابدار می کنند. این سفال رنگ شده می توانند زیبای این ظروف را دوچندان نمایند. اگر ظروف سفالی به صورت خام عرضه گردد دمای کوره معادل 150 الی 1000 می باشد و در یک مرحله در کوره پخت می شود ولی اگر لعابدار و رنگ شده باشد پخت در دو مرحله صورت می گیرد در مرحله ابتدائی معادل 900 تا 950 در 8 ساعت می باشد که نباید از این مدت زمان تجاوز کند و مرحله بعد پس از لعاب کاری که بستگی به نوع مواد مورد استفاده در آن را دارد. این تزئینات به کار برده در سفال به صورت زیر است.

 1. نقاشی هفت رنگ
 2. کاشی لعاب پران
 3. تزئین زیر لعاب
 4. سفالینه های تک رنگ

سفال رنگ شده

قیمت فروش ظروف سفالی با کیفیت

ظروف سفالی با توجه به نوع کار و مواد اولیه ای که در ساخت آن به کار برده شده است قیمت گذاری می شود در واقع می توان گفت سفال های خام نسبت به سفال رنگ شده و لعابدار قیمت بسیار پایینی دارند. خاک مورد استفاده برای ساخت ظروف سفالی می توان گفت از مهم ترین عوامل برای تولید یک محصول خاص و با کیفیت می باشد. خاک رس مورد استفاده برای ساخت این ظروف باید دارای ویژگی های که در ادامه بیان خواهیم کرد داشته باشند تا بتواند یک ظرف با کیفیت و لعاب پذیری بالا تولید نمود.

 1. میزان چسبندگی
 2. میزان انقباض
 3. میزان تخلخل در اثر حرارت

سفال رنگ شده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما