Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
خرید مستقیم کوزه آبیاری - آرتاووس

خرید مستقیم کوزه آبیاری

شما می توانید خرید قابلمه استیل آلمانی عرشیا و کوزه آبیاری را به صورت مستقیم و با کمترین نرخ از مرکز فروش کوزه آبیاری خریداری نمایید. شما اگر در دسته کشاورزانی هستید که در مناطق کم آب کشور زندگی می نمایید، باید عرض کنیم که می توانید از این روش سنتی برای آبیاری محصولات کشاورزی و باغی خود بهره بگیرید. اگر می خواهید درباره مزیت های این سیستم آبرسانی اطلاع کسب نمایید، پس با ما همراه شوید.

خرید مستقیم کوزه آبیاری

کوزه آبیاری چه مزایایی دارد؟

کوزه آبیاری چه مزایایی دارد؟ شاید بپرسید که قابلمه استیل مارک oms و کوزه آبیاری از چه مزیت هایی برخوردار است؟

ما در این بخش قصد داریم به این پرسش پاسخ دهیم. اما ابتدا چند کلامی در خصوص این سیستم و مکان هایی در کشور که از آن استفاده می نمایند صحبت می نماییم.

آبیاری کوزه ای یک روش کاملاً قدیمی است که توسط مرکز نشینان ایران ابداع گردیده است. از آنجایی که مرکز کشور ما شامل مناطق کویری و بسیار خشک می باشد و میزان بارندگی سالیانه بسیار کم و زیر 100 میلیمتر می باشد، این شیوه توسط ساکنین کشاورز این نواحی به وجود آمد.

شهر هایی چون یزد و میبد پیشگامان این روش آبرسانی کشاورزی به شمار می روند. استفاده از کوزه برای آبیاری به درخت ها به این شکل است که این کوزه های پر از آب را در کنار ریشه آن ها مدفون می نمایند و بر اثر تراوش آب از جداره آن، خاک اطراف ریشه مرطوب شده و گیاه از آن آب را مکش می نماید.

برای این که آن را مجدد پر نمایند قسمت سر آن را کمی از خاک خارج می کنند و مجدداً روی آن را می پوشانند.

مزیت های بسیار فراوانی آبیاری کوزه ای به دنبال دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کارایی بسیار بالا در مناطق خشک و کویری ایران دارد. در مصرف آب صرفه جویی شده و می توان با مقدار بسیار کمی آب، محصولات زیادی را کشت نمود.
  • هزینه تولید این کوزه ها بسیار پایین است و می ‌توان آن ‌ها را در سایز های مختلف برای انواع نهال ها و درخت های بزرگ  تهیه کرد.
  • به دلیل خواص بدنه کوزه، می توان از آب های شور نیز بهره گرفت. زیرا خاصیت نسبتاً نیمه تراوا این ظرف، اجازه عبور شوری را از آن به درون محیط بستر کشت نمی دهد.

مرکز فروش کوزه آبیاری

مرکز فروش کوزه آبیاری شما می توانید این کوزه آبیاری را در اندازه های گوناگون و به صورت عمده با عرضه مستقیم از مرکز فروش آن تهیه نمایید.

اگر در زمینه قیمت عرضه این کالا و سایر خدمات این مجموعه پرسشی دارید، لطفاً با همکاران ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما