Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
خرید مستقیم ظروف سفالی خاص - آرتاووس

خرید مستقیم ظروف سفالی خاص

قوری چینی سرمه ای و سفالگری یکی از هنرهایی است که بشر هزاران سال است به آن پرداخته و بسیاری از ظروف مخصوص غذای خویش را توسط آن تهیه کرده و امورات زندگی خویش را گذرانده است. هر چند امروزه این ظروف جنبه تزئینی پیدا کرده‌اند، اما همچنان خرید ظروف سفالی خاص در کشورمان با استقبال گسترده‌ای از سوی علاقمندان به این هنر مواجه شده و استفاده از آن فضای سنتی و دلنشینی را برای دکوراسیون داخلی منزل به ارمغان می آورد.

خرید مستقیم ظروف سفالی خاص

مدلهای مختلف ظروف سفالی خاص

مدلهای مختلف ظروف سفالی خاص مردم کره زمین از دیرباز و با تجربه خویش آموخته بودند که با ترکیب خاک رس و آب می توان اقدام به تولید زیباترین نوع ظروف سفالی نموده و از آنها برای مصرف غذاهای روزانه خویش بهره ببرند.

این ظروف پس از آماده شدن و بعد از اینکه خمیر آنها به خوبی ورز داده و آماده شد، در کوره های مخصوص قرار می گیرند تا مقاومت لازم را پیدا کنند و با کوچکترین ضربه ای دچار آسیب نشوند.با وجود اینکه قرن های بسیار زیادی است که از قدمت این ظروف می‌گذرد و انواع و اقسام اشیاء لوکس و مدرن به بازار آمده‌اند، اما همچنان این ظروف طرفداران خاص خود را دارا می باشند و در تمامی شهرهای کشورمان فروش بسیار خوبی دارند.

و اما در این قسمت به انواع مدلهای ظروف سفالی خاص که در کشورمان ایران وجود دارند اشاره می کنیم:

خرید و فروش سفال رنگی و ساده در کشورمان با توجه به اهداف مختلف رواج فراوانی دارد؛ برخی آنها را به عنوان یک هدیه مناسب برای دوستان و عزیزان خویش خریداری می نمایند، برخی دیگر صرفا برای زیبایی دکوراسیون منزل خود از آنها بهره می‌برند و بعضی دیگر هم نوع خام این ظروف را تهیه کرده و به صورت شخصی اقدام به تزیین و زیباسازی آن می نمایند.

قیمت روز ظروف سفالی خاص

قیمت روز ظروف سفالی خاص اصولاً مراحل تولید ظروف سفالی با همدیگر تفاوتهایی دارند و این موضوع به کاربرد آنها بستگی دارد؛ به عنوان مثال اگر یک ظرف برای استفاده روزانه مانند سرو غذا و نوشیدنی های مختلف استفاده شود، مدت زمان ماندگاری آن در کوره بیشتر بوده و همچنین سایر مراحل تولید آن با دیگر ظروف تزئینی تفاوت‌های خواهد داشت. قیمت ظروف سفالی نیز به همین شیوه تعیین می‌شود و مسلما آن دسته از ظروفی که مدت زمان بیشتری بر روی آنها کار شده و هنرمندان با ظرافت و مهارت خویش نقش و نگار زیادی بر روی آن ترسیم کرده‌اند، دارای ارزش و بهای بیشتری نسبت به سایر انواع آن می‌باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما