Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 9 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
خرید مستقیم سفال زیر خاکی - آرتاووس

خرید مستقیم سفال زیر خاکی

قوری چینی فلر و سفال زیر خاکی عنصری است که برای اهداف تزئینی و سودمند استفاده می شود. از ماده ای به نام خاک رس بدست می آید که به صورت خمیر ورقه شده و قالب ریزی شده است تا شکل دلخواه خود را ببخشد، سپس برای رسیدن به استحکام در معرض حرارت قرار می گیرد. قدمت آن به سالهای زیادی از دوران نوسنگی باز می گردد، زیرا در آن زمان، کشاورزان برای نگهداری محصولات زراعی باقیمانده به ظروف نیاز داشتند. قصد خرید سفال زیر خاکی به صورت مستقیم دارید؟ با ما تماس بگیرید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید مستقیم سفال زیر خاکی

مشخصات سفال زیر خاکی

مشخصات سفال زیر خاکی قوری چینی رنگی و ظروف سفالی ، گلدان و سایر اشیاء ساخته شده از خشت سخت شده كوره. ماهیت و نوع سرامیک ها با ترکیب خاک رس ، روش تهیه آن ، دمایی که در آن شلیک شده و لاک های استفاده شده تعیین می شود. این از چینی متخلخل و مات است. از آنجا که در دمای پایین تر از این طبخ می شود ، لعاب نمی دهد. اصطلاح سفال معمولاً برای تعیین سرامیک های ابتدایی یا محبوب ، عموماً برای مصارف خانگی استفاده می شود.

استفاده اولیه آن ساخت ظروف مورد استفاده برای حاوی مواد غذایی یا نوشیدنی بود. بعداً از آن برای مدل سازی چهره های شخصیت نمادین ، ​​جادویی ، مذهبی یا تشییع جنازه استفاده شد. همچنین به عنوان مصالح ساختمانی به شکل آجر ، کاشی ، کاشی یا کاشی ، تشکیل دیوارها یا دیوارهای پوشاننده مورد استفاده قرار می گرفت. تکنیک لعاب باعث افزایش جذابیت لوکس و استفاده از معماری آن شد. از قرن 19 به عنوان عایق الکتریکی و حرارتی در کوره ها ، موتورها و سپرها از این صنعت استفاده می شد. سرامیک های مدرن در صنایع سیلیکات (گروهی از مواد معدنی با بیشترین فراوانی استفاده می شوند ، زیرا آنها بیش از 95٪ پوسته زمین را تشکیل می دهند) و به عنوان مکمل فناوری های ساختمانی مرتبط با سیمان استفاده می شوند. همچنین این پایه و اساس تکنیک های لعاب فلزی است.

نبود یک ماده قابل احتراق ، در مقایسه با چوب ، ثابت می کند که یک ماده بسیار قابل اطمینان برای ساخت و ساز است. زنگ نمی زند ، آب به هیچ وجه آنرا اصلاح نمی کند ، و آن را بسیار پایدار می کند. مواد شیمیایی به آن آسیب نمی رساند. الاستیک نیست ، زیرا پس از سخت شدن ، دیگر نمی توان به شکل گیری ادامه داد. این ماده نسوز ، قادر به تحمل درجه حرارت بالا است.

قیمت روز سفال زیر خاکی

قیمت روز سفال زیر خاکی مجموعه ما اقدام به فروش انواع سفال زیر خاکی با کیفیت بالا و قیمتی مقرون به صرفه نموده است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات و استعلام قیمت سفال زیر خاکی و ثبت سفارش این سفال با ما تماس حاصل نمایید. ما تخفیف های ویژه یا نیز برای خریداران در نظر گرفته ایم که خریدی به صرفه تر برای شما رقم می زنند. پس زمان را از دست ندهید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما