Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 32 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
خرید ظرف سفالی در تهران | کارخانه تولید ظروف سفالی خام مرغوب - آرتاووس

خرید ظرف سفالی در تهران | کارخانه تولید ظروف سفالی خام مرغوب

در انواع قابلمه سایز 34 زرفام و ظروف فلزی مانند آلومینیوم، نیکول و کروم احتمال نشت فلز به مواد غذایی وجود دارد. اما در ظروف ساخته شده از گل چنین خطری وجود ندارد. بنابراین مردم به خرید ظرف سفالی در تهران روی آورده اند. همچنین، پخت و پز در ظروف سفالی موجب می شود بسیاری از مواد مغذی خوراکی ها حفظ شوند.

مصرف آب در ظروف پلاستیکی برای بدن مضر است، در حالی که مصرف آب در ظروف سفالی مانند کاسه سفالی، این مشکل را ندارد. و آب در ظروف سفالی طعم طبیعی خود را دارد.

ظروف سفالی همدان بسیار معروف و زیبا هستند و در طرح ها و انواع مختلفی تولید می شوند. همجنین تنوع بسیار بالایی دارند که نیاز و سلیقه مشتریان را برآورده میکند.

خرید ظرف سفالی در تهران | کارخانه تولید ظروف سفالی خام مرغوب

مرکز فروش ظروف سفالی رنگ شده

مرکز فروش ظروف سفالی رنگ شده محصولات سفالی در انواع مختلفی تولید می شوند. از قبیل:

ظروف سفالی دارای دو دسته لعاب دار و بدون لعاب تولید می شوند. پزشکان معتقدند ظروف سفالی بدون لعاب برای پخت غذا چندان مناسب نیستند و نباید بیشتر از دو یا سه بار در هفته از آن ها استفاده نمود. بنابراین استفاده از ظروف سفالی لعاب دار برای خورد و خوراک مناسب تر است. در صورتی که استفاده از ظروف سفالی لعاب دار مشکلی نداشته و تنها شرط این است که لعاب سالم باشد.

شرکت تولیدکننده ظروف سفالی

شرکت تولیدکننده ظروف سفالیبرخی محصولات سفالی دارای لعاب فیروزه ای می باشند. که این نوع ظروف بازار فروش بسیار بالا و محبوبیت زیادی در بین مردم دارند. روکش لعاب این ظروف به آن ها استحکام و زیبایی ویژه ای می بخشد.

نگهداری و گردگیری محصولات سفالی لعابدار بسیار راحت تر می باشد. بنابراین خرید ظروف سفالی لعابدار بسیار بالاتر است. شرکت های تولید کننده ظروف سفالی این محصولات را در انواع و شکل های مختلی تولید می کنند.

ظروف سفالی طبیعی و غیر سمی است و بخار را در خود نگهداری میکنند.

بازار فروش عمده ظروف سفالی

بازار فروش عمده ظروف سفالیبه دلیل وجود مواد اولیه این محصولات در ایران، نیازی به واردات آنها نمی باشد. و ارز از کشوری خارج نمی شود.بنابراین قمیت تمام شده ظروف سفالی بسیار ارزان می باشد. همچنین در صورت خرید عمده این محصولات قیمت آن ها بسیار به صرفه تر می شود.

امروزه در بسیاری از رستوران های سنتی و برخی از رستوران های غیر سنتی از طروف سفالی استفاده می نمایند. چراکه این محصولات تنوع و زیبایی بالایی دارند. و جلوه خاصی به میز غذا می بخشند. همچنین مصرف خانگی این محصولات چه برای غذا و چه در تزیینات زیاد است. بنابراین خرید ظروف سفالی در تهران رونق زیادی یافته است.

برخی ظورف سفالی دارای مجوز بهداشتی می باشند که به مشتری اطمینان خاطر بخشیده و موجب فروش بالاتر می شوند.

برخی افراد بشقاب های سفالی منقوش را به دیوار خانه هایشان می آویزند که این سنتی مربوط به شرق دور است. و باعث میگردد فضای خانه شبیه به گالری هنری شود.

مرکز فروش ظرف های سفالی رنگی

مرکز فروش ظرف های سفالی رنگیمرکز فروش ظروف سفالی در تهران، این محصولات را به صورت عمده و جزیی به فروش می رسانند. این مراکز ظروف سفالی را به صورت لعابدار و بی لعاب به فروش می رسانند. مراکز متعددی برای فروش این محصولات وجود دارند. بنابراین مشتری در انتخاب آزاد است.

تابلو های سفالی نیز وجود دارند که نسبت به تابلوهای فرش و … قیمت بسیار مناسب تری دارند. همچنین دارای تنوع بالا و زیبایی بسیار زیادی هستند و می توانند زیبایی زیادی به منزل ببخشند.

در گذشته کاربرد ظروف سفالی بسیار زیاد بوده است. امروزه نیز ظروف منقوش طرفداران زیادی دارند. چراکه علاوه بر کاربردی بودن آن ها، زیبایی خیلی زیادی دارند. کافی است یک طرف سفالی منقوش سر میز غذای خود قرار دهید تا تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده کنید. این نقش ها ضد آب هستند.

بیشتر افراد به دنبال خرید ظروف خاص برای استفاده روزمره خود هستند و ظروف سفالی انتخاب بسیار مناسبی جهت رسیدن به این هدف می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما