Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 54 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
خرید آنلاین سفال سیاهکل گیلان - آرتاووس

خرید آنلاین سفال سیاهکل گیلان

سفال سیاهکل گیلان در سرتاسر کشور و بخصوص جهان دارای طرفداران بسیاری است که تمایل دارند این محصول با کیفیت را خریداری کنند به همین منظور برای دسترسی آسان برای خرید می توانید از راه آنلاین این ظروف و تابلوسفالی سیاهکل گیلان را خریداری کنید.

سفال سیاهکل از گذشته تا کنون بسیار پیشرفت کرده به طوری که ظروف سفالی ابتدا ساده بوده ولی امروزه دارای نقش و نگار های بسیار زیبایی می باشد که هر فرد به استفاده کردن از این ظروف بسیار زیبا جذب می کند. سفالگری در این استان یکی از قدیمی ترین صنایع هنری در این استان می باشد که قدمت آن به چند دهه قبل باز می گردد. شاید بتوان گفت سفالگری یکی از قدیمی ترین سازه های بشری بوده است.

سفال سیاهکل گیلان

صادرات انواع سفال سیاهکل ایران

یکی از جمله سوغات شهرستان سیاهکل ظروف سفالی می باشد. این شهرستان یکی از شهرستان های استان گیلان است که دارای سابقه تاریخی بسیاری است. این شهرستان در واقع با شهرهای از شمال چون آستانه اشرفیه و لاهیجان و از جنوب رودبار و از شرق لنگرود و رودسر و املش و از غرب با رشت همجوار است. یکی از جمله قدیمی ترین صنایع در طول تاریخ بشر سفالگری می باشد، که می توان گفت زادگاه اصلی سفالگری کشور ایران بوده و سپس به دیگر نقاط جهان راه یافته است. سفال سیاهکل گیلان دارای شوهرت جهانی است که در سرتاسر جهان خریداران بسیاری دارند. که به خارج از کشور نیز به عنوان یک کالای صادراتی صادر می شود که عبارتند از:

 1. عراق
 2. کویت
 3. انگلستان
 4. فرانسه
 5. ژاپن
 6. دانمارک
 7. قطر

سفال سیاهکل گیلان

خرید آنلاین انواع سفال سیاهکل گیلان

همانطور که گفته شد یکی از شهرستان های استان گیلان که در زمینه تولید انواع سفال شوهرت جهانی دارد سفال سیاهکل می باشد. امروزه بیشتر افراد ترجیح می دهند بجای این که بیشتر وقت و زمان خود را در بازار برای پیدا کردن سفال مورد نظر خود صرف کنند می توانند به راحتی با مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. تولید کنندگان سفال سیاهکل گیلان برای این که مشتریان بتوانند به راحتی محصول مورد نظر خود را خریداری کنند محصولات خود را از طریق فروشگاه های اینترنتی عرضه می کنند. خرید آنلاین برای مشتریان دارای مزایای است که در ادامه بیان خواهیم کرد که عبارتند از:

 1. کاهش هزینه حمل و نقل
 2. صرفه جویی در زمان
 3. خرید آسان
 4. بسته بندی مناسب
 5. حمل رایگان
 6. ضمانت کالا
 7. خرید به قیمت تولید کننده
 8. حذف واسطه ها

سفال سیاهکل گیلان

فروش انواع ظروف سفال سیاهکل

تولید کننده ها برای این که بتوانند محصولات تولیدی خود را به درستی به دست مشتریان خود برسانند تا آن ها بتوانند به راحتی محصولات آن ها را خریداری کنند محصولات خود را به صورت آنلاین از طریق فروشگاه های اینترنتی عرضه می دارند تا شما در هر نقطه از جهان پهناور هستید بتوانید این محصولات را خریداری نمایید. یکی از جمله انواع سوغات کشور ایران که شوهرت جهانی دارند سفال سیاهکل گیلان می باشد که شما می توانید از طریق آنلاین آن ها را خریداری نمایید. سفال سیاهکل دارای تنوع محصولات بسیار زیادی می باشد که در ادامه بیان خواهیم کرد که عبارتند از:

 1. کوزه های آبخوری
 2. گلدان سفالی
 3. ظروف سفالی لعاب دار
 4. ظروف سفالی بدون لعاب
 5. خمره
 6. تنور

سفال سیاهکل گیلان

توزیع عمده انواع سفال گیلان

برای این که خریداران بتوانند در سرتاسر کشور و خارج کشور سفال عمده سیاهکل گیلان به راحتی خریداری نمایند می توانند به راحتی با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی و خرید به صورت آنلاین که صورت عمده و جزئی می باشد محصولات متنوع این شهرستان را خریداری نمایند.

این سفال ها علاوه بر این که به عنوان ظروف مورد استفاده قرار می گیرند جنبه تزئینی نیز دارند و می توان برای جلوه دادن محیط کار و منزل خود از این سفالینه ها استقاده کرد علاوه بر سفال سیاهکل سایر شهر های این استان نیز ظروف سفالی تولید می شود که عبارتند از:

 1. تالش
 2. املش

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما