Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 9 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
تولید کشک ساب سفالی بزرگ - آرتاووس

تولید کشک ساب سفالی بزرگ

قاشق یکبار مصرف کریستال و سفالگری از هنر های دستی قدیمی ایرانیان می باشد که به کمک این هنر ظروف متعددی را تولید می نمایند. یکی از پرکاربرد ترین ظروف سفالی که از گذشته های دور مورد استفاده قرار می گرفته است کشک ساب سفالی می باشد. این کشک ساب در سایز های بزرگ و کوچک تولید می شود، شکل آن به گونه ای است که سطح بیرونی آن صاف و سطح داخلی آن دارای شیار هایی پرز مانند است که باعث می شود تا کشک ها به تکه های کوچک تقسیم شوند.

تولید کشک ساب سفالی بزرگ

روش تولید کشک ساب سفالی

روش تولید کشک ساب سفالی تولید قوری چینی قدیمی و کشک ساب سفالی به روش کاملا سنتی انجام می شود، این محصول همان گونه که گفتیم یک هنر دستی می باشد، این محصول نیز با کمک افراد ماهر و دستگاه هایی مخصوص سفالگری با استفاده از دست به دست می آید به گونه ای که بر روی صفحه دستگاه گل مخصوص سفال گری را ریخته و با پا پدال دستگاه را فشار داده تا صفحه شروع به حرکت کند و در همین حال با دست به گل حالت داده تا شکل بگیرد، پس از شکل دادن و تنظیم کردن فرم کشک ساب سفالی آن را از دستگاه جدا کرده و آن را درون کوره قرار داده تا پخته شود.

پس از پخته شدن و خارج کردن کشک ساب از کوره، آن را در جایی قرار داده تا خشک شود و سپس لعابی بر روی آن قرار داده تا براق و صیقل شود. اطلاع از روش تولید این محصول باعث می شود تا از سلامت و کیفیت آن اطلاع کامل داشت.

قیمت روز کشک ساب سفالی کوچک

قیمت روز کشک ساب سفالی کوچک کشک ساب بزرگ، متوسط و کوچک تولید می شود تا هر شخص طبق سلیقه خود آن را تهیه نماید. قیمت روز این محصول براساس سایز درجه کیفی که دارد تعیین می شود. با اطلاع از قیمت آن می توان حجم سفارشات را طبق بودجه خود تعیین نمود. قیمت این محصول را عوامل زیادی تغییر می دهد که در حال حاضر مهمترین آنها تورم ها می باشند، قیمت ها روزانه در حال بالا رفتن و افزایش هستند که دلیل این نوسانات شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه می باشد. هر چه نرخ ها کمتر می شود مسلما خرید ها افزایش پیدا خواهد کرد.

مسلما با خرید این محصول به صورت عمده، مستقیم و آنلاین می توان این نرخ های پرداختی و نهایی را تا حد زیادی کاهش داد. در این سایت نیز صفحه هایی وجود دارد که با مشاهده آنها می توان لیست های دقیق و به روز قیمت ها را به دست آورد و مطابق با آنها سفارشات را انجام داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما