Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 27 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
بازار فروش گلدان فانتزی - آرتاووس

بازار فروش گلدان فانتزی

قابلمه تفلون سایز 36 و گلدان ها از جمله وسایلی اند که برای دو منظور مورد استفاده قرار می گیرند، برای مثال برخی گلدان ها با هدف نگهداری گل، کاربردی واقع شده و تعدادی دیگر از این گلدان ها مانند گلدان فانتزی، بیشتر برای تزیین، استفاده شده و گوشه ای از دکور خانه نگهداری می شوند. اگر در بازار فروش گلدان فانتزی بگردید، می توانید آنها را با مدل های متنوع و جنس های مختلف همچون گلدان فانتزی پلاستیکی، سفالی، سرامیکی، کریستالی و … مشاهده نمایید.

بازار فروش گلدان فانتزی

مشخصات گلدان فانتزی طرح دختر

مشخصات گلدان فانتزی طرح دختر قابلمه استیل تکی کرکماز و گلدان های فانتزی از خاص ترین و زیباترین گلدان هایی اند که در خانه های امروزی از آنها بسیار دیده می شود، این گلدان ها دارای ظاهری بامزه و جالبی بوده و با گذاشتن آنها در گوشه ای از دکور خانه، تحولی هر چند کم در نمای داخلی خانه به وجود خواهد آمد، تحولی که کاملاً دلنشین بوده و حتی با عوض کردن یک گلدان می توان تنوعی را در فضا ایجاد نمود.

همچنین باید گفت گلدان های فانتزی که به ابزاری دکوراتیو در فضاهای مدرن تبدیل شده و اهل مد به استفاده از آنها روی آورده اند، تنوع کاملی را از همه‌ی جهات در بر گرفته و اگر بخواهیم یکی از انواع این گلدان از نظر طرح را نام ببریم، می توان به گلدان فانتزی طرح دختر اشاره کرد.

این طرح از گلدان فانتزی از سوی دختران جوان مورد توجه قرار گرفته و آن را در اتاق خواب یا پذیرایی به منظور تزیین بیشتر به کار می برند.
حال برای اینکه با مشخصات بیشتری از گلدان فانتزی طرح دختر آشنا شوید، بهتر است گزینه های زیر را دنبال نمایید:

 • گلدان طرح دختر در جنس های سرامیکی، پلاستیکی، سفالی و چینی موجود می باشد.
 • مدل های گلدان فانتزی رومیزی، گلدان فانتزی دیواری و گلدان فانتزی آویزی را می توان از آنِ این محصول دانست.
 • امکان نگهداری انواع گل های طبیعی در این گلدان ها وجود داشته و با نگه داشتن گل های رنگی و متنوع می توان به زیبایی آنها افزود.
 • در اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ و همینطور طرح های ساده و برجسته می توان آن را مشاهده کرد.

قیمت روز گلدان فانتزی

قیمت روز گلدان فانتزی همانطور که گفته شد، گلدان های فانتزی شامل جنس و طرح های متعددی بوده و سایزبندی موجود در این گلدان ها نیز با هم متفاوت می باشد.
اگر بخواهیم سایزهای دقیق گلدان های فانتزی را عنوان نماییم، شامل موارد زیر خواهند شد:

 1. گلدان فانتزی سایز 4
 2. گلدان سایز 6
 3. گلدان سایز 8
 4. سایز 10
 5. سایز 12
 6. سایز 14
 7. سایز 17

لذا می توان گفت که با توجه به همه‌ی این عوامل، قیمت گلدان فانتزی نیز رده های مختلفی را دارا بوده و بنابراین با برآورد بودجه خود می توانید آنها را برگزیده و خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما