Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
بازار فروش ظروف سفالی هتلی - آرتاووس

بازار فروش ظروف سفالی هتلی

بازار فروش ظروف یکبار مصرف و ظروف سفالی هتلی در ایران علاوه بر اینکه از قدمت دیرینه ای برخوردار است خوشبختانه از فروش بسیار قابل توجهی نیز در بین اقشار مردم و اصناف نیز برخوردار است. قیمت این ظروف بستگی به  به طرح و رنگ و نقش و جنس سفال دارد .

قیمت ظروف هتلی با توجه به اینکه به صورت ست و در یا بهتر است بگویم در حجم بالا  خریداری می شود خوب قاعدتا  خرید عمده آن خیلی مقرون به صرفه است.

 

بازار فروش ظروف سفالی هتلی

معرفی انواع ظروف سفالی هتلی

معرفی انواع ظروف سفالی هتلی قابلمه گرانیتی سایز 40 و ظروف سفالی هتلی در واقع از جنس سرامیک هستند و در یک حرارت مشخصی که در کوره به این ظروف داده می شود تبدیل به ظروف چینی هتلی می شوند که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و فاقد هر گونه مواد سربی و کادمیوم و مضر برای سلامت انسان

لعابی که روی ظروف را پوشانده باید کاملا یکدست و بدون پوسته پوسته شدن باشد.سطوح این ظروف باید کاملا یکدست و شفاف باشد.

انواع ظروف سفالی در مدل و طراحی مختلف و کاربردهای گوناگون و رنگ بندی زیبا برای استفاده در هتل ها طراحی و تولید شده که هر کدام زیبایی خاص خود را داراست.  ظروف سفالی هتلی می تواند ظروف تزئینی باشد و یا کاربردی باشد و یا بهتر بگویم همان ظروف غذاخوری و…

نقوش جقه و بته و حیوانات و در کل نقوش طبیعت بکار رفته در این ظروف با آن رنگ های گرم و مهیج  به نوعی حس خوبی را در انسان پدیدار می کند.

استفاده از این ظروف در هتل ها به نوعی ترویج فرهنگ و احیا نمودن سنن و آداب قدیم نیز می باشد که در نوع خود قابل تحسین است.

قیمت ظروف سفالی هتلی

قیمت ظروف سفالی هتلی برای استعلام قیمت ظروف سفالی هتلی در صورت تمایل می توانید با سایت ما مرتبط شده و با واحد پشتیبانی و مشاوران ما در سایت در خصوص کمیت و کیفیت ظروف سفالی هتلی و قیمت آن اطلاعات خوب و مفیدی کسب نمایید.

ظروف سفالی هتلی با نقوش مختلفی که در آن بکار برده شده و همچنین رنگ های گرمی که در آن نقش بسته در نوع خود بسیار چشم نواز هستند و خوردن و نوشیدن در این ظروف حس خوبی به آدم دست می دهد.

قیمت این ظروف بستگی به طرح و رنگ و ابعاد  ظروف نیز دارد که البته شما به عنوان مشتری اگر در صدد برآمدید که این ظروف را خریداری نمایید برای کاهش هزینه و وقت و همچنین برای اینکه شما بتوانید یک خرید خوب و بهینه داشته باشید باید از عمده فروشی ها خرید خود را انجام دهید یا به طور مستقیم از درب کارخانه خرید خود را بدون حضور واسطه انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما