Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 40 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
بازار فروش سفال سیاهکل گیلان - آرتاووس

بازار فروش سفال سیاهکل گیلان

قابلمه چدن نالینو و سفال سیاهکل گیلان در تنوع بسیار زیادی تولید و در بازار به فروش می رسد و شما می توانید با مراجعه به بازار محصول مورد نیاز خود را در میان این همه تنوع محصولات انتخاب و خریداری نمایید.

استفاده از ظروف سفالی نسبت به گذشته بسیار کم رنگ شده است به صورتی که پزشکان توصیه می کنند بجای ظروف پلاستیکی از ظروف سفالی استفاده کنید که خاصیت های فراوانی اعم از درمان و پیشگیری بیماری دارد. اگر شما هم از علاقه مندان ظروف سفالی هستید، پیشنهاد ما خرید ظروف سفالی سیاهکل گیلان می باشد.

سفال سیاهکل گیلان

قیمت بروز سفال سیاهکل گیلان

قابلمه تفلون عروس سایز 20 و سفال سیاهکل گیلان از جمله صنایع دستی ایران بشمار می رود که شهرت جهانی دارد و هر فردی به این شهرستان سفر می کند و یا حتی به صنایع دستی این شهرستان علاقه دارد محصولات تولیدی آن ها را خریداری می نماید. همانطور که می دانید شهرستان سیاهکل در شمال کشور ایران قرار دارد و برای این که بتواند محصولات خود را در سرتاسر کشور عرضه دارد تا همه مشتریان خود با قیمت بسیار مناسب محصولات را خریداری کند باید روش توزیع بسیار مناسبی را داشته باشد. عوامل بسیاری نیز بر قیمت یک محصول موثر است که عبارتند از:

 1. واسطه
 2. کیفیت مواد اولیه
 3. هزینه حمل و نقل
 4. هزینه اقامت
 5. بسته بندی کالا
 6. هزینه پست

قیمت بروز سفال سیاهکل گیلان

پخش عمده انواع ظروف سفال سیاهکل

کارگاه های تولید کننده سفال سیاهکل گیلان برای این که بتوانند محصولات تولیدی خود را به دست مشتریان خود برسانند محصولات خود را از طریق توزیع مناسب در سرتاسر کشور پخش کرده اند و از راه های متفاوتی محصولات خود را عرضه می دارند. شاید در زندگی شهرنشینی استفاده از ظروف سفالی بیشتر وسایل تزئینی باشد اما در زندگی های روستایی خصوصا شهرستان سیاهکل هنگامی که به این شهرستان سفر می کنید می بینید که آن ها هنوز از این ظروف سفالی بسیار زیبا و پر خاصیت برای انجام کار های روزمره خود استفاده می کنند. از جمله از این ظروف عبارتند از :

 1. تنور برای نان پزی
 2. کوزه که در زبان محلی گوله ماست

گارگاه تولیدی انواع ظروف سیاهکل

سیاهکل یکی از جمله شهرستان های استان گیلان به شمار می رود که می توان گفت مهم ترین صنایع دستی این شهرستان که شهرت جهانی نیز دارد سفال سیاهکل گیلان می باشد. در این شهرستان کارگاه های تولیدی بیشماری وجود دارد که انواع ظروف و وسایل دکوری تولید و به بازار برای فروش عرضه می دارند. در این نوع کارگا ها تولیدی انواع خاک ها برای تولیدات خود مورد استفاده قرار می گیرند که در ادامه بیان می کنیم. کارگاه های تولیدی برای این که بتوانند به صورت مستقیم نیز محصولات خود را عرضه دارند از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستگرام نیز تبلیغات خود را انجام می دهند.

 1. خاک رس محلی
 2. خاک رس چینی
 3. خاک رس همدان

سفال سیاهکل گیلان

بازار فروش انواع سفال درجه یک گیلان

یکی از راه های جذب مشتری برای فروش سفال سیاهکل گیلان در بازار حضور در نمایشگاه ها می باشد تا بتوانید برای فروش محصولات خود بازاریابی کنند و مشتریان زیادی برای محصولات خود جذب کنند. انواع ظروف سفالی در کارگاه ها تولید و به مراکز فروش عرضه می گردند و مشتریان می توانند محصولات مورد نظر خود را به صورت تکی و یا عمده خریداری نمایند. اما در واقع می توان گفت یکی از راه های سود آوری و فروش محصولات مردم سیاهکل گیلان حضور توریست در آن منطقه می باشد چرا که مطمئنا آن ها صنایع دستی آن شهر را به عنوان اصلی ترین صنایع دستی و سوغات آن منطقه خریداری می کنند. شما برای خرید محصولات این شهرستان می توانید به مراکزی چون:

 1. نمایندگی های فروش در سرتاسر کشور
 2. فروشگاه های عرضه سوغات
 3. فروشگاه های اینترنتی
 4. شبکه های اجتماعی
 5. خرید پستی
 6. خرید مستقیم از کارگاه

سفال سیاهکل گیلان

تماس با ما