Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/rytmvriw/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
بازار خرید حوض سفالی - آرتاووس

بازار خرید حوض سفالی

بازار خرید قابلمه استیل تی اند کی و حوض سفالی از رونق خوبی برخوردار بوده و در کنار این، محصولات را عرضه کننده متنوع ارائه می دهد. این چنین کالاهایی به صورت کارخانه ای و دستی ساخته می شوند که خصوصیات مختلفی داشته و از سویی، قیمت های شان هم فرق می نماید. به هر صورت، فروشنده حوض سفالی محصولاتی درجه یک، زیبا و در ابعاد متفاوت را برای خریداران عرضه می کند که با آن در بخش های بعدی بیشتر آشنا می شوید.

بازار خرید حوض سفالی

مشخصات حوض سفالی هفت سین

مشخصات حوض سفالی هفت سین می خواهیم به مشخصات قابلمه چدن اس پی اس و حوض سفالی هفت سین اشاره کنیم. این محصولات بیشتر طرح های سنتی دارند. رنگ های متنوعی را نیز دارا هستند که می شود از سفید، فیروزه ای، آبی تیره و غیره نام برد. برخی از آنها دارای الوان بیشتری هستند که به زیبایی شان کمک زیادی کرده است.

این ظروف به جز مدل های سنتی، دارای طرح های دیگری هم می باشند که می شود به ماهی، چهار خانه ای، گل و بوته، ساده و غیره هم اشاره نمود. آنها تنها مخصوص ماهی سر سفره هفت سین نیستند، بلکه می توان در آن حتی میوه و یا سایر محصولات دیگر را هم جای داد.

گفتنی است که این کالاها نفوذ ناپذیر اند و به گونه آب بندی شدند که اصلاً نشتی ندار‌ند. راحت می توانید حوض را شستشو دهید و در آن ماهیان متعددی را بر اساس سایز، نگهداری کنید. رنگ شان نیز ثابت است و به صورت نیمه و تمام لعاب شده ارائه می گردند. اندازه های متنوعی هم دارند که به این شرح است:

  • 12*27 سانتی متر
  • 80*275 سانتی متر
  • 28*9 سانتی متر
  • 20*20 سانتی متر

به هر صورت، این حوض ها را می توانید در اشکال گوناگونی هم تهیه کنید که در این عرصه نیز با تنوع بالایی مواجه هستیم. آنها برای کادو دادن نیز مناسب اند.

فروشنده حوض سفالی بزرگ

فروشنده حوض سفالی بزرگ با مراجعه به فروشنده حوض سفالی بزرگ، می ‌توان این محصولات را به صورت خام، لعاب دیده یا با نقش و نگار های گوناگونی به دست آورد. عرضه به شکل بسیار ساده ای انجام می شود و مشتریان عمده قادر می باشند تا کالاهایی با متنوع ترین مدل، رنگ و اندازه به دست آورند.

باید گفت که این فروشنده عرضه آنلاین را در پیش گرفته که شرایط خرید راحت را برای سفارش دهندگان در سراسر کشور فراهم کرده است. خریداران بدون اتلاف وقت و با هزینه های مناسبی می توانند ارزان ترین و در همین حال، زیباترین نوع حوض های بزرگ را تهیه کنند.

باید توضیح داد، ارسال در اسرع وقت با تضمین سالم بودن انجام می شود و در این زمینه درخواست کنندگان نگرانی نداشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما